Cep Telefonundan Radyo Dinleme Programı Ücretsiz İndir La Vella Mobile Radio Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Cep Telefonundan Radyo Dinleme Programı La Vella Mobile Radio Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda La Vella Mobile Radio isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

La Vella Mobile Radio ile,yüzlerce radyo istasyonuna telefonunuzdan ulaşın,dinleyin.İster rock ister pop ister jazz isterseniz hiphop dinleyin.Birçok farklı tarza ulaşabileceksiniz.

Özellikleri:

1. Yüzlerce istasyona erişme fırsatıElinizin altında yüzlerce radyo istasyonu olacak,uydu bağlantılı kanallara erişebileceksiniz.2. Dijital ses En iyi dijital ses akımına sahip olacak,cep telefonunuzdaki ses kalitesini farkedeceksiniz.3.Global radyo bağlantısıDünyanın her yerindeki radyo bağlantılarına ulaşabilirsiniz.Normalde dinleme olanağı olmayan birçok radyoya erişme imkanına sahipsiniz.

Önemli! Programı Yükle tuşuna bastığınızda üretici adresine yönlendirileceksiniz. Üretici adresinden işletim sisteminize uygun versiyonu seçin ve indirin.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver