Cep Telefonuna Melodi Zil Sesi Yapma Programı Ücretsiz İndir ToneThis Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Cep Telefonuna Melodi Zil Sesi Yapma Programı ToneThis Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda ToneThis isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ToneThis masaüstü yazılımı sizlere CD, MP3, WAV, iTunes, resim (JPEG, GIF, BMP), ve video (AVI, MPEG) koleksiyonlarınızdan MP3 zil sesleri, truetone'lar ve realtone'lar, ceptelefonu için duvarkağıtları ve görüntülü video zil sesleri yaratmanız konusunda yardımcı olan ücretsiz bir program.

ToneThis ile FireFox kullanıcıları aynı camanda web üzerinden telefonlarına içerik gönderebiliyor. Web sayfaları, resimler ve flash videolar gibi içerikleri tarayıcı üzerinden cep telefonunuza atabildiğiniz bu program ile sınırsız sayıda cep telefonu melodisi, duvarkağıdı ve videoları oluşturabilirsiniz.

Program ile aynı zamanda ücretsiz mobil müziklere, resimlere ve video içeriklerinede erişebilirsiniz. Binlerce cep telefonu oyunuda yazılımın içerisinden ulaşılabilir durumda.

Sürüm 3.5 ile birlikte programa internet üzerinden web sayfaları, flash videolar ve resimler gönderebilme özelliği eklenmiş bulunuyor.

Not: Programın desteklediği cep telefonu modellerini üretici adresinden görmek için buraya tıklayınız.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver