Cep Telefonu Font Ayarlama Programı Ücretsiz İndir Psiloc Font Magnifier Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Cep Telefonu Font Ayarlama Programı Psiloc Font Magnifier Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Psiloc Font Magnifier isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cep telefonunuzun font boyutunu büyültmek veya küçültmek için kullanabileceğiniz Font Magnifier yazılımı ile artık cep telefonunuzda yazı görememe sorununuz kalmayacak. Tabi büyük olduğunu düşündüğünüz fontlarıda küçülterek istediğiniz bir görünüm elde edebilirsiniz.

Eşsiz bir uygulama olan Psiloc Font Magnifier ile cep telefonunuzun tüm sistem fontlarını düzenleyebiliyorsunuz.

Kullanımı gayet kolay olan bu yararlı uygulamadan faydalanmak için cep telefonunuza yüklemeniz ve çalıştırmanız yeterli olacaktır. Daha sonra yeni font boyutunu seçtikten sonra cep telefonunuzu kapatıp açarak ayarların etkin hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Not: Eğer programın eski sürümleri telefonunuzda yüklenmiş durumda ise bu yeni programı yüklemeden önce onu kaldırıp telefonunuzu yeniden başlatmanız gerekmektedir.

Uyumlu Telefonlar:

Nokia 3250, Nokia 5500, Nokia 5700, Nokia 6110, Nokia 6120, Nokia E50, Nokia E51

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver