Cep Telefonları İçin Anlık Mesajlaşma Programı Ücretsiz İndir Agile Messenger Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Cep Telefonları İçin Anlık Mesajlaşma Programı Agile Messenger Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Agile Messenger isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Agile Messenger cep telefonunuz için hazırlanmış basit ve sade arayüzlü, gelişmiş özelliklere sahip bir anlık mesajlaşma programı. MSN, AIM, Yahoo!, ICQ ve GoogleTalk gibi en popüler mesajlaşma programlarını cep telefonunuzda kullanmanıza olanak sağlayan bu küçük yazılım ile yoldayken bile arkadaşlarınızla sohbet etmeye devam edebileceksiniz.

Nokia marka cep telefonlarına sağladığı MSN Messenger desteği ile popülerleşen Agile Messenger ayrıca yeni Sony Ericsson modellerinde ve Windows Mobile işletim sistemi kullanan cep bilgisayarlarında çalışabiliyor.

Önemli! Program cep telefonunuzun veya cep bilgisayarınızın kullandığı işletim sisteminin çeşidine göre farklı platformlarda geliştirildiği için “Programı Yükle” butonuna bastığınızda yönlendirileceğiniz sayfada mobil aygınıtınızın modeline göre indirme işlemini gerçekleştirin.

Program Özellikleri:

Anlık ileti gönderme ve almaBas-Konuş desteğiUluslararası karakterler için Unicode ve BIG5 desteğiAyrılmış ekran ile mesajlaşma arayüzü Her konuşma için ayırma tabları İleti geçmişi kaydetme özelliğiSmiley desteğiKişi listenizi otomatik olarak yükleme veya güncelleme özelliğiBağlantı durumu bilgisiEkleme, silme yeniden, adlandırma Kullanılan data miktarını ölçmeKamera desteği ile resimli chat Desteklenen Anlık Mesajlaşma Programları: MSN®AOL®Yahoo!®ICQ®GoogleTalk®XMPP

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver