CEOP mozilla firefox çocuklar için chrome eklentisi çocuklar için firefox eklentisi çocuklar için güvenli internet

Etiketler: CEOP chrome, CEOP internet tarayıcısı, Çocuklar için ie9

Çocuklar İçin Özelleştirilebilir İnternet Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Çocuklar İçin Özelleştirilebilir İnternet

İnternet çocuklar için her geçen gün daha tehlikeli hale gelmektedir. Microsoft bunun farkında olsa gerek ki İnternet Explorer 9’un çocuklar için özelleştirilmiş versiyonunu kullanıcılara sunuyor. Microsoft ve CEOP çocuklara özel online güvenli korumaya yardımcı olmak İnternet Explorer 9’un çocuklar için olan versiyonunu yayınladı. Çocuk İstismarı ve Çevrimiçi Koruma Merkezi (CEOP) ve Microsoft ortaklığı sonucunda ortaya çıkarılan IE9′un bu sürümü, çocukların internette güvenle dolaşabilmesini sağlayacak özeliklere sahip.

İnternet Explorer 9’un çocuklar için üretilen bu sürümünü indirmek istiyorsanız en az 1GHz hızında işlemci 512MB RAM bellek ve en az 200MB boş disk alanına ihtiyacınız var. Aksi takdirde “This OS is not supported by CEOP installer” şeklinde bir hata alabilirsiniz.

Çocuklara özel IE9′un ana sayfasını açtığınızda internette nasılgüvende kalabileceğinizle ilgili ipuçlarıyla karşılaşıyorsunuz. Microsoft, tarayıcının yer imlerine bazı web sitelerini de önceden eklemiş. Bu sayede çocuklar, uygunsuz içeriklerden ve saldırılardan uzak kalabiliyor. CEOP tarafından sunulan bu ücretsiz Özelleştirilebilir İnternet Explorer 9 Sürümü ile çocukların internet güvenliği daha da artmaya başlayacak. Google Chrome ve Mozilla Firefox tarayıcıları için eklenti olarak da ekleyebilirsiniz.

CEOP Microsoft İnternet Explorer 9 İndir

CEOP İnternet Explorer 9 Alternatif Link

Google Chrome ve Mozilla Firefox tarayıcılarını kullanıyorsanız CEOP Brower Güvenlik Araçlarını ekleyebilirsiniz.

Google Chrome ve Mozilla Firefox CEOP Eklentisi İndir

Son Aramalar: CEOP chrome, CEOP internet tarayıcısı, CEOP mozilla firefox, çocuklar için chrome eklentisi, çocuklar için firefox eklentisi, çocuklar için güvenli internet, Çocuklar için ie9, çocuklar için İnternet Explorer 9, Çocuklar için tarayıcı

chrome çocuk güvenli internet, google chromede çocuklardan bazı siteleri saklama, google chrome çocuk güvenliği, firefox çocuk koruma, firefox çocuk güvenliği, crome çocuk güvenlik kilidi, cocuk koruma chrome, chromecoçuklar güvenli internet, chrome de çocuk koruma, chrome çocuklar güvenli internet

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver