Cemil Bulamazsın Benim Gibi Seveni Şarkı Sözleri İffet 38. Bölüm Bulamazsın Benim Gibi Seveni Dinle İffet 38. Bölümde Cemilin Söylediği Şarkı   Star TV’nin sevilen dizilerinden biri olan İffet dizisinin dün akşam 10 Eylül 2012 tarihinde yayınlanan 38. Bölüm’de Cemil’in söylediği şarkı herkesin beğenisini topladı. Bizde bu yazımızda İffet Dizisi 38. Bölümde Cemil’in söylediği Cemil Bulamazsın Benim Gibi Seveni parçasının sözlerini ve videosunu sitemize ekledik. Bu başlık altında Cemil Bulamazsın Benim Gibi Seveni Şarkısını dinleyebilirsiniz. Bulamazsın Benim Gibi Seveni Şarkı Sözleri; Ellere kanıp da gitme sevgilim Hayat bu gün gelir harcarlar seni Bir de saçlarına karlar yağınca Eskimiz şal gibi atarlar seni Eğer gideceksen mani olamam Düşersen sonunda yine bul beni Vefasız kullardan vefa bekleme Kıymetsiz bir pula satarlar seni Bulamazsın bulamazsın benim gibi seveni Bulamazsın bulamazsın seni mutlu edeni Bulamazsın bulamazsın benim gibi seveni Bulamazsın bulamazsın senin için öleni Sevgilim dünyanın kanunu böyle Sevip mutlu olan var mıdır söyle Seni benim gibi kimse anlamaz Mutlu olamazsın başka biriyle Eğer gideceksen mani olamam Düşersen sonunda yine bul beni Vefasız kullardan vefa bekleme Kıymetsiz bir pula satarlar seni   Bulamazsın Benim Gibi Seveni Şarkısı Dinle Bu Yazıya Gelen Aramalar: iffet cemil Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın İffet 38. Bölüm Cemil Bulamazsın Benim Gibi Seveni Şarkısı içeriği

İffet 38. Bölümde Cemilin Söylediği Şarkı,

 

Star TV’nin sevilen dizilerinden biri olan İffet dizisinin dün akşam 10 Eylül 2012 tarihinde yayınlanan 38. Bölüm’de Cemil’in söylediği şarkı herkesin beğenisini topladı.

Sponsorlu Bağlantılar

Bizde bu yazımızda İffet Dizisi 38. Bölümde Cemil’in söylediği Cemil Bulamazsın Benim Gibi Seveni parçasının sözlerini ve videosunu sitemize ekledik.

Bu başlık altında Cemil Bulamazsın Benim Gibi Seveni Şarkısını dinleyebilirsiniz.

Bulamazsın Benim Gibi Seveni Şarkı Sözleri;

Ellere kanıp da gitme sevgilim
Hayat bu gün gelir harcarlar seni
Bir de saçlarına karlar yağınca
Eskimiz şal gibi atarlar seni

Eğer gideceksen mani olamam
Düşersen sonunda yine bul beni
Vefasız kullardan vefa bekleme
Kıymetsiz bir pula satarlar seni

Bulamazsın bulamazsın benim gibi seveni
Bulamazsın bulamazsın seni mutlu edeni
Bulamazsın bulamazsın benim gibi seveni
Bulamazsın bulamazsın senin için öleni

Sevgilim dünyanın kanunu böyle
Sevip mutlu olan var mıdır söyle
Seni benim gibi kimse anlamaz
Mutlu olamazsın başka biriyle

Eğer gideceksen mani olamam
Düşersen sonunda yine bul beni
Vefasız kullardan vefa bekleme
Kıymetsiz bir pula satarlar seni

 

Bulamazsın Benim Gibi Seveni Şarkısı Dinle

Etiketler: :
iffet cemil

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver