Çelikel Eğitim Vakfı Burs Başvurusu 2012-2013

Çelikel Eğitim Vakfı burs başvuru şartları 2012 2013 , Çelikel Eğitim Vakfı burs başvurusu , Çelikel Eğitim Vakfı burs başvuru formu

Çelikel Eğitim Vakfı yöneticileri sitemiz eokulegitim.com’a ulaşarak , sitemizde 2012 2013 Öğretim yılı süresince “Alev Topu Burs Programı” adı altında verecekleri burs hakkında , siz değerli ziyaretçilerimize bir duyuru yapmamız istendi. Bizler de sevgili öğrencilerimize Çelikel Eğitim Vakfı Bursu hakkında bilgiler verelim istedik. Aşağıdan Çelikel Eğitim Vakfının vermiş burs hakkında bilgilere bakabilir ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ancak yine aşağıdan vermiş olduğumuz linke tıklayarak Çelikel Eğitim Vakfı Alev Topu Burs Başvurusu hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Çelikel Eğitim Vakfı ihtiyaç sahibi başarılı öğrencilere burs olanakları sunarak, Türkiye Cumhuriyeti eğitim sistemini desteklemeyi, daha çok öğrencinin daha iyi koşullarda öğrenim görebilmesini, ülkemizde eğitim seviyesinin ve yaşam kalitesinin artmasını hedeflemektedir. Bu gayeyle Vakıf, kurulduğu günden bu yana sürdürdüğü burs programlarıyla yüzlerce öğrenciye eğitim bursu veriyor. İlköğretimden üniversiteye, Edirne’den Kars’a yüzlerce öğrenci Çelikel bursiyeri olmanın ayrıcalığını yaşıyor.

Çelikel Eğitim Vakfı bursları 3 farklı kategoriden oluşuyor:

Çelikel Eğitim Vakfı, 2012-2013 eğitim yılı itibariyle yepyeni bir Burs Programı başlatıyor. Sadece maddi desteği değil, kişisel ve sosyal gelişim desteklerini de barındıran Burs Programından İstanbul’daki üniversitelere bu sene başlayacak hazırlık ve 1. sınıf öğrencileri faydalanabilecek.

Burs Başvuru formunu doldurmak için tıklayınız

Daha Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

 

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver