Çekici Olmak İçin, Çekici Olmak İçin Kadın, Çekici Olmak İçin Ne Yapmalı

çekici olmak için yapılması gerekenler, çekici olmanın kuralları, çekici olmanın püf noktaları, çekici olmanın sırları nelerdir

Çekici olmanın sırları

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Çekici olmak isteyen kadınlara özel hazırladığımız bu makalede, çekici olmak için ne yapılması ve nelerin göz ardı edilmemesi gerektiğine değiniyoruz. Dış görünüşünüz kadar, davranışlarınızın ve bilhassa konuşma tarzınızın da çekici olabilmenizdeki payı büyük. Çekici olmanın kurallarını öğrenip kuralına uygun hareket ettiğiniz zaman, size karşı koyabilecek kimse olmayacaktır. Çekici olmak için işte dikkat etmeniz gerekenler;

 

 

Kadınların birçoğunun yaptığı en büyük hata erkeklerin tabiriyle dırdırdır. Boş konuşmamayı öğrenmelisiniz. Olumsuz şeylerden bahsetmek, yerli yersiz konuşmak ve bunu sürekli yapmak sadece bir erkeği değil yanınızda bulunan herkesi rahatsız eder.

Neşeli ve hayat dolu olmayı seçin. Karamsar ve içinize kapanık davranmayın. Elbette ki canınızı sıkan bir takım sorunlar vardır, ama bunu bir yere kadar taşıyın. Hayatınızın tümünü bu sorunları düşünmek yada anlatmakla geçirmeyin.

Kadınlar detaycıdır. Her şeyi detayına kadar öğrenip tekrar tekrar anlatmayı çok severler. Ama erkekler ise tam tersidir. Bu yüzden erkekler bu tip kadınlardan hoşlanmazlar. Az ve öz konuşan, çok dinleyen kadınlar her zaman erkeklerin ilgisini çekmiştir.

Feminen ve şık kadınlar erkeklerin ilgi odağıdır. Bu nedenle abartıya kaçmadan görünümünüze dikkat etmenizde fayda var. Ama bunu yaparken bir erkeğe kendinizi beğendirmek için değil, kendinize önem verdiğinizi göstermek için yapın. Çünkü erkekler özgüven sahibi olan kadınları sever.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver