CD Kabı Hazırlama Ücretsiz İndir CD Label Maker Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

CD Kabı Hazırlama CD Label Maker Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CD Label Maker isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Artık kendi CD ve DVD kapaklarınızı, etiketlerinizi yaratabileceksiniz. Üstelik sadece bir kaç dakika içerisinde. Bir müzik CD’si yarattıktan sonra onun bir de kendine özgü kapağı veya etiketi olması arşiviniz açısından oldukça yararlı olacaktır tabiki. Veya arkadaşınıza kendi yarattığınız bir CD kapağına sahip bir CD götürdüğünüzde bir farklılık yaratmış olacaksınız kesinlikle. İşte bu yüzden bu program tam size göre. CD kapağının üzerine istediğiniz her türlü baskıyı, ismi, şarkı isimlerini aklınıza gelebilecek herşeyi bastırabilmeniz için size tasarımlar yaratma imkanı verir.

Ayrıca DVD etiketi yaratmanız için de kullanabileceğiniz bu program ile arkadaşlarınız arasındaki popüleriteniz oldukça artacaktır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver