ccd dijital fotoğraf makinesi en ince dijital fotoğraf makinesi en küçük fotoğraf makinası

Etiketler: Casio, Casio EXILIM, EX-Z150

En İnce Fotoğraf Makinesi Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

En İnce Fotoğraf Makinesi

Hem en ince, hem de 4x optik zoom’u, geniş açılı lensi ve daha birçok özellige sahip gelecegin teknolojisinde ürünlerin gittikçe küçülmesi, Casio EXILIM serisinin en yeni modeli oldukça ilgi çekicege benziyor. 

Casio EXILIM serisinin en yeni modeli olan ve dünyanın 4X optik zoom yapabilen “en ince” dijital fotoğraf makinesi EX-Z150, geniş açılı lensi, bulanıklık önleme fonksiyonu, 3.0 inç LCD monitörü ve 8.1 megapiksel çözünürlüğü ile dikkat çekiyor.
null
Çok yakında Türkiye pazarında satışa sunulacak olan EX-Z150, hem uzun binaların, hem de küçük bir odadaki kalabalık bir insan grubunun fotoğraflarının çekilmesini olanaklı hale getiriyor.

Yıldız Bilişim Grubu Şirketleri’nden Mersa Sistem’in distribitörlüğünü yürüttüğü Casio, yepyeni bir fotoğraf makinesini meraklılarının beğenisine sundu.

Casio EXILIM serisinin en yeni modeli olan ve 4X optik zoom yapabilen, dünyanın “en ince” dijital fotoğraf makinesi EX-Z150 20.1 mm’lik ince tasarımıyla dikkat çekiyor.

28mm geniş açı (35 mm film eşdeğeri) ve 4X optik zoom lens özellikleriyle makine, hem uzun binaların, hem de küçük bir odadaki kalabalık bir insan grubunun fotoğraflarının çekilmesini olanaklı hale getiriyor.

Şık ve ince olmasına rağmen EX-Z150, kamera titremesinin etkisinden kurtulmayı sağlayan CCD dengeleyicili bulanıklık önleme fonksiyonu ve insan yüzüne duyarlı “Yüz Tanıma” teknolojisi gibi daha büyük boyutlardaki dijital fotoğraf makinelerinden beklenilen donanımlara da sahip.

EX-Z150’nin aynı zamanda 3.0 inç LCD ekranı bulunuyor, bu sayede fotoğraflarınızı çok daha kolay çekebilmenizi ve görüntüleyebilmenizi sağlıyor.

EXILIM Zoom EX-Z150’in gri, siyah, kırmızı, pembe ve yeşil renk seçenekleri bulunuyor.

Son Aramalar: Casio, Casio EXILIM, ccd, dijital fotoğraf makinesi, en ince dijital fotoğraf makinesi, en küçük fotoğraf makinası, EX-Z150, EX-Z150 bilgi, EX-Z150 özellikleri, EX-Z150 yorumlar, EXILIM, EXILIM Zoom EX-Z150, lcd

en ince fotoğraf makinesi, casio ex-z28 özellikleri, casio exilim ex-z28 özellikleri, Casio exılım ex-z28 fiyatı, casio ex-z28 teknik özellikler, ince fotoğraf makinesi, casio ex z28 özellikleri, casıo ex-z28 fiyatı, casio ex-z28 fiyatLARI, fotoğraf makinesi

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver