Çay Maskesi İle Göz Altı Morluklarına Çözüm, Çay Maskesi Nasıl Hazırlanır, Çay Maskesi Tarifi, Göz Altı Morlukları İçin Çay Maskesi

göz altı morlukları için maske, göz altı morluklarına bitkisel maske tarifleri, göz altı morluklarına çözüm

Göz altı morluklarına çay maskesi tarifi

Hem bayanların hem de erkeklerin estetik anlamda kötü görünümlerine sebep olan ortak sorunlarından biridir, göz altı morluklarıdır. Günümüzde doğal içerikli bitkisel tariflerin kullanımı yaygınlaşmış olduğundan, hem kadınlar hem de erkekler göz altı torbalarına çay maskesi ile çözüm buluyorlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Göz altı morluklarına maske

Evinizde kolaylıkla hazırlayabileceğiniz çay maskesi ile sizlerde göz altı morluklarınızı ortadan kaldırabilir daha etkili ve güzel bakan gözlere sahip olabilirsiniz. Zambak, papatya, ıhlamur ya da lavanta çayını kullanarak göz altı morluklarınızı giderebilirsiniz. İşte çay maskesinin hazırlanışı ve uygulanışı.

Çay maskesinin tarifi

Bir çay fincanı kaynar suyun içine kullanmak istediğiniz bitkiden bir tuta ekleyin. 10 dakika demlemeye bıraktıktan sonra ılımış olan çayı süzün. Ardından makyaj pamuğunu bu çaya batırıp göz altı morluklarının olduğu bölgeye 10 dakika boyunca uygulayın ve yüzünüzü ılık su ile yıkayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver