Casus Yazılımları Yakalayan Araç Ücretsiz İndir SpyCatcher 2007 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Casus Yazılımları Yakalayan Araç SpyCatcher 2007 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda SpyCatcher 2007 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

SpyCatcher Express internette dolaşırken sizi güvende tutar. Programı kullanan tüm kullanıcılar  için casus yazılımlara karşı kesin bir casus koruması sağlar. Tamamen tarama, tamamen temizleme,  tamamen sınırsız. Yeni jenerasyon ve değişime uğramış spyware’lere karşı da kesin bir savunma sağlayarak bilgisayarınıza girişleri engeller ve güvenle internette dolaşmanızı sağlar.

Acemi PC kullanıcılarına agresif spyware silme izni verilmesi ile öğretici yanı.Yeni ve değişime uğramış spyware’ler dahil tüm spyware’leri durdurur.Agresif spyware’lerin yeniden yüklenmelerini de engeller.Kimlik hırsızlıklarını da önler.Spyware’leri güvenli ve otomatik olarak siler.Tarama Ayarları:

SpyCatcher arama ayarlarını kişiselleştirmeniz için size olanaklar sunar. İhtiyacınız olan tarama ayarlarını seçeneklerinizi kendiniz seçerek istediğiniz bölümleri istediğiniz şekilde tarattırabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver