Casus Yazılımlara Karşı Güvenlik Duvarı Ücretsiz İndir SpyWall Antispyware Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Casus Yazılımlara Karşı Güvenlik Duvarı SpyWall Antispyware Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda SpyWall Antispyware isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Spywall web güvenliği için geliştirilen tam etkili bir savunma çözümdür. Program blok saldırılarını karşılar ve güvenli bir şekilde yok eder. Spywall sisteminizi yormadan çalışmaktadır. Bilgisayarınızda zararlı öğelere karşı muhteşem bir tarayıcı ve güvenlik duvarı görevini eksiksiz yerine getirecektir. Güvenlik duvarı sayesinde hacker ve casuslar bilgisayarınıza girmeden engelleniyor.Trojan ve internet uzerindeki malicious kodları bulur ve siler. Program ile sisteminizde de düzenlemeler yapabiliyorsunuz. Sisteminizdeki gereksiz dosyaları, internet explorer geçmiş klasörünü, çerezleri, url adreslerini, kurulu ActiveX girdilerini silebilirsiniz.

Programın Genel Özellikleri: Sistemi tarayıp güvenliği tehdit edici öğleri silme veya değiştirme. Gerektiğinde güvensiz programları engelleme. Download sırasında gelen virüslere karşı önlem alma. Güvensiz sitelere karşı blok koyabilme. Sistem kayıtlarını , biriken çerezleri ve zararlı öğeleri silme. Programın geliştirelen versiyonunda keyloggers engelleyebilme.Sisteminizi tehdit eden truva ve hack saldırılarına karşı önlem alabilme.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver