Casus Yazılımdan Koruma Programı Ücretsiz İndir Ashampoo AntiSpyWare Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Casus Yazılımdan Koruma Programı Ashampoo AntiSpyWare Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Ashampoo AntiSpyWare isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ashampoo AntiSpyWare programı yenilenen yapısı ve geliştirilen koruma  özellikleri ile olası tehditlere ve bilgisayarınızda bulunabilecek casus yazılımlara karşı tam bir bilgisayar taraması yaparak sisteminizin ve bilgileirnizin güvenliğini sağlayan profesyonel bir güvenlik aracı. Sizin için tehdit oluşturan kötü niyetli tüm yazılımları anında temizlemenize olanak sağlayan bu program sisteminizdeki casus yazılımlara karşı güçlü bir çözüm.

Arkaplanda çalışan aktif tarayıcı ile devamlı koruma sağlayan ve gerçek zamanlı bir koruma sunan Ashampoo AntiSpyWare bilgisayarınızda kötü içerlikli yazılımların bulunmasını ve çalışmasını engelliyor.

İnternete bağlı olduğunuz zamanlarda program sisteminize herhangi açık bir arka kapıdan yeni malware girişini engelliyor. Virüs tanımlamaları sürekli güncellenen programda 760,000‘den fazla tehdite karşı hazır koruma mevcut. Sürekli olarak güncellenecek olan virüs imzalarınızla silahınız hiçbir zaman işe yaramaz bir hal almıyor.

Bazı Özellikleri:

* Tüm istemli ve istemdışı işlemlere karşı gerçek zamanlı koruma* Entegre edilmiş, zamanlanabilir ileri tarihli otomatik tarama seçeneği* Etkin taramalar sonucunda güvenli dosya temizleme veya silme işlemi

Not: Programın deneme sürümünü 40 gün boyunca kullanmanız için üretici adesinden geçerli bir e-posta adresi ile ücretsiz lisans anahtarı almanız gerekmektedir!

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver