Casus Yazılım Temizleme Programı Ücretsiz İndir Webroot Spy Sweeper Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Casus Yazılım Temizleme Programı Webroot Spy Sweeper Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Webroot Spy Sweeper isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Uzmanların en gelişmiş Spyware belirleme programı olarak onayladığı bir programla her gün daha da gelişen Spyware’lere karşı bilgisayarınızı koruyabilirsiniz. Program belirlediği Spyware’leri engeller veya sisteminize yerleşen Spyware’leri siler.Dosya paylaşım programlarından veya her hangi bir müzik resim yada farklı uygulama paylaşımlarından sisteminize bulaşan ve istenmeyen spyware’ları anında belirleyebilir ve silebilirsiniz.Yeni Spyware saldırılarına karşı bedava savunma güncellemeleri ile her zaman tetikte olun. Spy Sweeper’ın veritabanında kayıtlı olan tüm spyware’lerden korunmanın dışında her gün yeni türeyen spyware’lere karşı da güncellemeler ile her zaman tetikte olun. Güncelleme sistemi bedava olup yeni spyware türleri çıktığı anda gerçekleştirilir.Programın Yenilikleri:Son zamanların en çok beklenen yazılımı olan Microsoft Windows Vista destekli bir program olması en büyük yeniliklerinden birisidir. Henüz çoğu program şirketi Vista uyumlu paketlerini hazırlarken Spy Sweeper 5.3 bu işi çoktan halletmiş.Hızlı arama Tam arama ve Opsiyonlu arama seçenekleri ile en kolay şekilde spyware’leri internet veya bilgisayarınız üzerinde tarar.Spy Sweeper zamandan tasarruf etmeniz amacı ile size belirlediği spyware dosyalarının formatlarını da sunup bunları engellemenize de olanak tanır.Tarama ve güncellemeleri sizin belirttiğiniz zamanlarda gerçekleştirir.Yeniden dizayn edilmiş savunma duvarını istediğiniz sayfalar için aktif veya pasif olarak belirleyebilirsiniz.Bu yeni sürümle artık Virus taramalarınız içinde Spy Sweeper programını kullanabilirsiniz.Bilgisayar ve internet uygulamalarınızı hiç bir işlem yapmadan koruyabilirsiniz.Yeni çıkan virüslere karşı da güçlü bir veritabanı ve güncellemeleri ile sizi her zaman korur.Trojanlara virüslere spywarelere ve solucanlara karşı çok etkin bir koruma sağlar.Tehlikeli ve can sıkıcı spyware’ler sisteminize siz internette gezinirken çok çeşitli yollardan bulaşabilir. Spy Sweeper size tam teşekküllü bir koruma garantisi verir. Yeni güçlü ve zeki savunma duvarı ile sisteminize girmeye çalışan spyware’ları onlar daha girmeden araştırabilir ve silebilirsiniz. Eğer bilgisayarınız spyware içeriyorsa Spy Sweeper’ın gelişmiş araştırma teknikleri sayesinde bunları bulabilir ve silebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver