Casus Yazılım Engelleyici Ücretsiz İndir SpyBlocker Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Casus Yazılım Engelleyici SpyBlocker Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda SpyBlocker isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

SpyBlocker yazılımı internette sörf yaparken sizi zararlı dosyalardan koruyacak güçlü bir yazılımdır.Bilindiği gibi internetteki her websitesi güvenli değildir ve bu siteler üzerinden binlerce zararlı yazılım bilgisayarlara dosya olarak depolanır ve sisteminize zarar verir üstelik bilgisayarınızı yorarak internetinizi zayıflatır ve kullanılamaz hale getirir.

Bu casus yazılım engelleyici program sayesinde tüm zararlı yazılımlar bilgisayarınıza yaklaşamayacak.Özellikle çok zararlı olan trojanları bu sayede sisteminizden uzak tutabilirsiniz.Bu sayede bilgisayarınızın güvenliğini sağlamış olursunuz.

Programın tek özelliği bu değil.Program sayesinde:

İnternet hızınız %300 artar.E-mail olarak gelen spamlardan kurtulursunuz.Tüm işletim sistemlerinde ve internet tarayıcılarında çalışır.Gerekli ayarlamalar yapıldığında otomatik olarak çalışır ve bilgisayarınız her açıldığında devreye girer. 

Bu gibi özellikler sayesinde artık internette sörf yapmaktan zevk alacaksınız.Programda herhangi bir zararlı unsur bulunmamaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver