Canova Dual Touch Screen Laptop diz üstü bilgisayar dizüstü dokunmatik ekran

Etiketler: canova, canova çift ekranlı dizüstü, laptop

Çift Dokunmatik Ekranlı Laptop Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Çift Dokunmatik Ekranlı Laptop

Dokunmatik ekranlı masa üstü bilgisayarlardan sonra, çift dokunmatik ekranlı laptop konsepti İtalyan V12 Design tarafından yapılmaya başlanmış. Tasarımı 4 yıl önceye ait olan ve Canova ismi ile piyasaya sunulacak laptopun 2010 senesinde marketlere girmesi bekleniyor.

Fiyatı ve piyasaya tam olarak çıkış tarihi belli olmayan yeni modelin oldukça ilgi çekicege benziyor. Üretici firma tarafından yapılan açıklamaya göre, Şimdiden merakla beklenen modelin kullanıcılara yeni süprizlerede açık olması söylendi. Bizi ne gibi süprizler bekliyor bekleyip görelim.
null
İkinci nesil Canova’nın, çoklu dokunuş tanımlayabilen dokunmatik klavye ve ses tanıma amaçlı mikrofonla kapasitesi son sınırına kadar çekilmiş Donanım değil de yazılım olarak ekranda çalışacak olan klavyenin ise, rahatlık açısından haptik geri besleme sistemi kullanması düşünülüyor.
null
null

Son Aramalar: canova, canova çift ekranlı dizüstü, Canova Dual Touch Screen Laptop, diz üstü bilgisayar, dizüstü, dokunmatik ekran, laptop, lcd, notebook, touch screen, v12, v12 desing, v12desing

dokunmatik notebook, dokunmatik ekran laptop, dokunmatik laptoplar, dokunmatik dizüstü bilgisayar, hp çift ekran laptop, dokunmatik ekran laptoplar, dokunmatık laptop, double screen notebooks, çift ekranlı dokunmatik laptop, laptop dizme

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver