Canlı Televizyon İzleme Programı Ücretsiz İndir Online TV Live Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Canlı Televizyon İzleme Programı Online TV Live Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Online TV Live isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

OnLine TV Live ile dünya kanalları ve radyolar artık bilgisayarınızda hemde ücretsiz.Program sayesinde sadece ülkenizin bulunduğu kanallar değil bütün dünya ülkelerinin ulusal ve yerel tv kanallarını izleyebilir,radyo kanallarına bağlanabilir ve dinleyebilirsiniz.Ayrıca birçok video kanallarından video izleyebilir , sinema salonlarında sinemaları takip edebilir ve vizyona yeni girecek filmlerin frangmanlarına ulaşabilirsiniz.

Programın Genel Özellikleri

Şık tasarım ve pratik kullanımRadyo dinlerken destkop ve mini oynatıcı özelliğiKanal araama seçeneğiProgramı ayrı bir oynatıcı gibi kullanabilme ve müzik dinleyebilme , video izleyebilmeHızlı veri alımı Programın izlenme boyutunu ayarlama seçeneğiAile filtresi özelliği

Program ile 250 sinema filmi , 1540 frangman , 2500 radyo/tv kanalına ulaşabilir ve dilediğinizi yapabilirsiniz.Aile filtresi kullanarak sakıncalı filmlerin gösterimini engeller ve kullanıcıyı uyarır.Program sayesinde online olarak oyun kanallarında ücretsiz oyun oynayabilirsiniz.

Programda bulunan tv/radyo kanallarının listesine burdan ulaşabilirsiniz.

Programın deneme sürümünü beğenirseniz Pro sürümünü burdan satın alabilirsiniz.

Net Framework ,  Media Player 9 yada üst sürümler  programın çalışabilmesi için gereklidir.Programın çalışabilmesi için NetFramework’u burdan , Media Player’i burdan indirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver