Canlı Radyo Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 8 7 Xp 32-64 Bit 2013

İnternet bağlantısı sayesinde en popüler radyo kanallarını bilgisayarınızın arkaplan’ında dinlemenizi sağlayan,küçük boyutlu ve tamamen Ücretsiz bir program…

Radyo dinleme seçeneğine birkaç saniyede ulaşabilir ve birkaç saniye içerisinde radyoyo dinler hale getirebilirsiniz. Program ayrıca Ligtv de verilen maçları sesli olarak dinleyebileceğimiz Radyo 1 ide içermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Radyo aracının küçük müzik butonu sistem tapsisine yerleşiyor ve ihtiyaç duyduğunuz anda ordan kanal listesine ulaşabilmenizi ve radyo çalarken arkaplanda çalabilmenizi sağlıyor.

Yerli ve yabancı internetten yayın yapan tüm radyo kanallarını tamamıyla ücretsiz dinleyebileceksiniz. Artık radio yayınına ulaşamadığınız, istediğiniz yayının fiziksel olarak sağlanamadığı yerlerde, okulda, işte, kısaca internet olan her yerde canlı radyo seyredebilecek, hiçbir programı kaçırmayacaksınız.

İşte dinleyebileceğiniz radyo kanalları;

Ekletmek istediginiz Radyo kanallarını info@canliradyo.info ya mail olarak gönderebilir ve bu sayede dinlemek istediğiniz fakat listede bulunmayan radyo kanallarınıda dinleyebilirsiniz…

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver