Candela Lazer Epilasyon Sivilce ve Cilt Lekeleri Tedavisi İstanbul Ankara İzmir Fiyatları Hakkında Bilgi

Aşağıda Candela Lazer Epilasyon Sivilce ve Cilt Lekeleri Tedavisi İstanbul Ankara İzmir Fiyatları ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Candela Lazer Epilasyon Sivilce ve Cilt Lekeleri Tedavisi İstanbul Ankara İzmir Fiyatları

Candela Lazer Tedavisi sistemleri Türkiye’de yeni yaygınlaşan ancak Avrupa ve ABD de oldukça yaygın bir Lazer Epilasyon Cihazı markasıdır.  Candela lazer cihazları bir çok farklı cilt sorunu, saç dökülmesi, lazer epilasyon, cilt lekeleri ve hatta cilt gençleştirme için kullanılabilen değişik modellerdeki lazer cihazlarıdır. Şimdi belirli başlı Candela Lazer Tedavisi Cihazları hakkında bilgiler vereceğiz.

Cilt lekeleri

Cilt lekeleri

Candela Alex TriVantage: 755, 532 ve 1064 nm boyu seçenekleri ile özellikle yüzdeki pigmentasyonlardan dolayı ortaya çıkan cilt lekelerinin tedavisinde kullanılan Lazerle Cilt Lekeleri Tedavi Cihazıdır.

Candela CO2RE: Daha çok cilt sarkmaları için kullanılan cilt gerginleştirici bir yöntemdir. Fraksiyonel karbondioksit lazer mantığı ile çalışır.

Candela ePrime: Ciltteki ince çatlakları ve küçük sünmeleri tedavi eder

Candela GentleLASE Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazı: Lazer epilasyon cihazları arasında en fazla tercih edilen modellerinden birisidir. Aleksandrit lazer teknolojisini kullanır. Bir de daha gelişmiş bir Pro versiyonu vardır.

Candela GentleMAX Lazer: Varis tedavisi, sivilce izleri, cilt lekeleri ve epilasyon ile istenmeyen tüylerden kurtulma gibi alanlarda kullanılan çok amaçlı ve faydalı bir Candela markasıdır.

Candela GentleYag Lazer: Bu lazer uygulaması da cilt yüzeyindeki kılcal damarların yok edilmesi, kırışıklık tedavisi ve lazer epilasyon amacıyla kullanılmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver