Canan Anderson resimleri Canan Anderson fotoğrafları Canan Anderson kim   Bu biyografimiz de ünlü keman virtüözü Canan Anderson hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Canan Anderson ile ilgili bütün bilgilere ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Canan Anderson kimdir

Canan Anderson kim,

 

Bu biyografimiz de ünlü keman virtüözü Canan Anderson hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Canan Anderson ile ilgili bütün bilgilere ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Canan Anderson kimdir, biyografisi, boyu, kaç yaşında ve nerelidir?

Sponsorlu Bağlantılar

Canan Anderson, İtalya Vicenza’da dünyaya geldi. Mimar Sinan Üniversitesinden mezun oldu. İstanbul Belediye Konservatuarı’nda keman eğitimi aldı. İlk konserini 6 yaşında Avusturya Kültür Merkezi’nde verdi.

Adana Senfoni Orkestrası’nda konuk olarak çaldı. İstanbul Devlet Opera ve Balesi Orkestrası’nda göreve başladı.

1993′te Avusturya’ya yerleşen Canan Anderson, 1994′te dünyada ilk kez gösterime giren “Kugeln des Sultan” adlı eserde baş kemancı olarak görev aldı.Canan Anderson 1995′te Salzburg Mozarteum Orkestrası ile İtalya turuna katıldı. 2 yıl Salzburg Üniversite Orkestrası’nda baş kemancı olarak görev yaptı. 1996′da 3 hafta boyunca konuk sanatçı olarak Hindistan’da Bombay Senfoni Orkestrası’yla baş kemancı olarak çalıştı. 1998′de Salzburg Festsaal Schloss Mondsee’de konser verdi.

Canan Anderson Resimleri

Foto Galeri Açılıyor Bekleyiniz… Görüntüleme Hatası

1998-1999 yılları arasında Junge Philarmonie Ostwürttemberg de baş kemancı olarak görev aldı. Anderson, Avusturya’da özel keman dersleri verdi. Avusturya televizyon dizisi Helicop’da oyuncu olarak rol aldı.

Etiketler: :
canan anderson kaç yaşında, canan anderson hakkında bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver