Can Bonomo Başarıları Can Bonomo Kim Can Bonomo Nereli

Can Bonomo Can Bonomo Reimleri Can Bonomo Şarkıları 2012 Eurovision Temsilcimiz Kim?

Azerbaycan’da gerçekleştirilecek Eurovision şarkı yarışmasında Türkiye’yi Can Bonomo temsil edecek. TRT, resmi açıklamayı ana haber bülteninde yaptı. Bonomo, ana haber bülteninde yaptığı açıklamada, çok heyecanlı olduğunu dile getirirken şarkı ile ilgili bir ipucu vermedi. Şarkının hangi dilde olacağı sorusuna da daha karar vermediklerini ancak hem Türkçe hem İngilizce olabileceğini açıkladı.

Sponsorlu Bağlantılar

TRT’nin uzun tartışmaların ardından Eurovision’da Türkiye’yi Can Bonomo’nun temsil etmesine karar verdi. Daha önce Eurovision için Kıraç, Atiye, Sıla ve Hande Yener’in adı geçmişti. TRT’nin bu seçimi müzik dünyasında olumlu karşılanırken, bazı ünlü isimler Can Bonomo’yu ilk kez duyduğunu itiraf etti.

TRT’nin Hadise’den sonra tercihini hep erkek solistlerden yana kullanması sanal alemde en çok konuşulan konularından biri oldu.

ÖDÜLLERİ
8. Radyo Boğaziçi Müzik Ödülleri 2011 ‘En İyi ÇıkışYapan Sanatçı’
38. Altın Kelebek Televizyon Ödülleri 2011 ‘En İyi ÇıkışYapan Solist

 

Eurovision,Can Bonomo,Kim,Can Bonomo  Kim,Can Bonomo  Nereli,Can Bonomo Başarıları,Türkiye,Eurovision Nedir?,Eurovision temsilcimiz Kim,Eurovision Can Bonomo,Trt,Hadise,Kıraç, Atiye, Sıla,Kim Temsik Edecek,Eurovision  Kim Temsil Edecek,2012 Eurovision  ,Eurovisionda  Kim Temsil Edecek,Eurovision  Sanatçı,En İyi ÇıkışYapan Solist,Can Bonomo Reimleri,Can Bonomo Şarkıları,Can Bonomo Nereli,Neden Can Bonomo

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver