Camfrog Video Chat Bedava İndir Türkçe Download, Son Sürüm Yükle, Windows 7 Xp 32 Bit 64 Bit 2013

Camfrog Video Chat size aynı anda birçok kişiyi duyup, görüp onlarla sohbet edebildiğiniz gerçek zamanlı görüntülü sohbet ve chat odalarına girme olanağı veren bir görüntülü konuşma programıdır. Bir kullanıcı ile görüntülü sohbete başlamadan önce onunla yazışarak tanışabilir ve sonra onu kişi listenize ekleyebilirsiniz.

Camfrog Video Chat, maksimum 1000 kullanıcının bulunduğu ve birisini görmek için yalnızca kullanıcı ismine tıklayarak bir odaya girdiğiniz çok kullanılıcı görüntülü konuşmaya olanak verir. ‘Konuş’ (talk) tuşuna basarak bütün odaya sesinizi duyurabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Görüntülü konuşma odaları Camfrog Video Chat sunucularını kullanan kullanıcılar tarafından yönetilir yani isteyen kullanıcılar başkalarının da girebileceği görüntülü sohbet odaları açabilir. Diğer insanları görmek için sizin web kamerasına sahip olmanız gerekmez fakat bazı chat odaları kamerası olmayan kullanıcıları kabul etmeyebilir.

Camfrog Video Chat geniş bant kullanıcılar için en iyi hale getirilmiştir ve bu yüzden oldukça hızlı bir video yayınına sahiptir. Ayrıca bu kameralı chat yazılımı, birçok güvenlik duvarı ve yönlendiricinin (router) arkasında çalışabilir.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver