Çalınma ve Kaybolmaya Karşı Güvenlik Koruması Ücretsiz İndir Intel Anti-Theft Service Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Çalınma ve Kaybolmaya Karşı Güvenlik Koruması Intel Anti-Theft Service Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Intel Anti-Theft Service isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarlar, kişilerin özel hayatlarından çok değerli iş sırlarına kadar çeşitli önemli bilgiler içerebiliyor. Bu gibi bilgi ve belgelerle ayrı bir değere sahip olan bilgisayarların çalınması ya da kaybolması ile birlikte oldukça yüksek seviyede tehlikeli durumlar ortaya çıkabiliyor.

Intel Anti-Theft Service ile olası kayıp ve çalınma olaylarına karşı güvenlik önlemi alabilirsiniz. Bilgisayarın çalınması ya da kaybolması durumunda Intel Anti-Theft Service üzerinden bilgileri uzaktan kilitlemek mümkün. Intel Anti-Theft Service internet adresi üzerinden gerçekleşecek bu işlemle önemli bilgi ve belgelerinize bir başkasının ulaşması adına mümkün olduğunca önlem almış olursunuz. Intel Anti-Theft Service aynı zamanda masaüstü çözümler de sunabiliyor ve kullanıcısına çeşitli özellikler sunuyor.

Birden fazla bilgisayarı tek hesap üzerinden kontrol edebilir ve işlem yapabilirsiniz.

Not: Programı indirmek için öncelikle yönlendireceğimiz intel ekranından kayıt olmalısınız. İndirme dosyasını bu işlemin ardından edinebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver