Çağla Kubat fotoğrafları Çağla Kubat kim Çağla Kubat boyu

Çağla Kubat boyu,

 

Bu biyografimiz de  manken, fotomodel, oyuncu ve profesyonel rüzgar sörfçüsü Çağla Kubat hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Çağla Kubat ile ilgili bütün bilgilere ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Çağla Kubat kimdir, biyografisi, boyu, kaç yaşında ve nerelidir?

Sponsorlu Bağlantılar

Çağla Kubat, 1979 yılında İzmir’de dünyaya geldi. ÖSYM sınavında ilk 500 girerek  İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliğine kaydoldu ve mezun oldu.

2001 yılındaki Miss Turkey Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışmasında 2. olarak herkesin tanıdığı biri haline geldi ve Türkiye’yi Miss Universe Kâinat Güzellik Yarışması’nda temsil etti.  2003 yılında Çeşme’de düzenlenen IFCA Avrupa Slalom Şampiyonası’nı kazandı. Sağır Oda, Arka Sokaklar ve Kuzey Rüzgarı dizilerinde rol aldı.

Çağla Kubat Resimleri

Foto Galeri Açılıyor Bekleyiniz… Görüntüleme Hatası

Kubat, sörfün yanı sıra snowboarding, wakeboarding, rollerblading, binicilik ve dalgıçlık yapmakta, tenis oynamaktadır. Fenerbahçe Spor Kulübü Yelken Şubesi eski sporcusudur. Kendisi, Türkçe’nin yanı sıra iyi derecede İngilizce, İtalyanca ve Latince bilmektedir.

Etiketler: :
çağla kubat kimdir, çagla kubat vikipedi, çagla kubatın güzel resmi, cagla kubat kac yasinda, çağla kubat hakkında bilgi, kubat kimdir, çağla kubat nereli kacyasında

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver