Çağatay Ulusoy’un Yeni Sevgilisi Kim?

Son Arananlar: cagatay ulusoy berrakberrak tüzünataç ve sevgilisiçağatay ulusoy yeni sevgilisi berrakçağatay ulusoy ve yeni sevgilisiçağatay ulusoy un yorumlarıcagatay ulusoyun berrak tüzünataç\la dudak dudaga yakalandıciplak gercek oyuncularçıplak kadınların videyolarıCagatay ulusoy un yeni sevgilisiçağatay ulusoy yeni sevgilisiyle dudak dudağa yakalandıBerrak Tüzünataççağatay ulusoyÇağatay Ulusoy Berrak TüzünataçÇağatay Ulusoy SevgilisiÇağatay Ulusoyun Sevgilisi

Çağatay Ulusoy yeni sevgilisi ile dudak dudağa yakalandı!

Aşk hayatıyla ilgili gündeme gelmek istemeyen Çağatay Ulusoy‘un, geçtiğimiz gün Berrak Tuzünataç ile dudak dudağa yakalandı. Bu görüntüleriyle önceki sevgilisi Ceyda Gönenç‘ten ayrıldığı anlaşılıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Geçtiğimiz haftalarda Çatağay Ulusoy ile yapılan röportajda, Ulusoy “Ünlü bir kadınla birlikte olursam Allah belamı versin” demişti.

Kendinden büyüklerle aşk yaşamayı seven ve geleneği bozmayan Ulusoy’un yaşı 21, yeni sevgilisi Berrak Tüzünataç’ın yaşı 28.

Sponsorlar

Çeşme’de tatil yaptıkları ortaya çıkan Çağatay Ulusoy ve Berrak Tüzünataç şezlongda dudak dudağa öpüşürker paparazzilere yakalanarak zor anlar yaşadı. Berrak Tüzünataç’ın yakalandıktan sonraki gülücükler saçması dikkatleri çekti.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver