Çağatay Ulusoy’un Yeni Sevgilisi Kim? Ceyda Gönenç Mi? Kiminle Çıkıyor Yeni Aşkı Kim?

Son Arananlar:ceyda gönenç kimdircagatay ulusoy sevgilisiceyda gönenç biyografiçağatay ulusoy un sevgilisi hazal kaya mıçağatay ulusoy sevgilisi 2012çağatay ulusoy un sevgilisi kaç yaşında,çağatay ulusoy un sevgilisinin adıhazal kaya sevgilisiceyda gönenç hayatıçağatay ulusoy ceyda gönenççağatay ulusoy un sevgilisi 2012cagatay ulusoy ve sevgilisi 2012çağatay ulusoy un sevgilisi kimcagatay ulusoy sevgilisi ceyda gonenc

Çağatay Ulusoy ve Sevgilisi Ceyda Gönenç

Sponsorlu Bağlantılar

Feriha adlı dizinin yakışıklı oyuncusu Çağatay Ulusoysevgilisi Ceyda Gönenç‘den ayrıldı mı.

Son Dakiki: 21 yaşındaki Çağatay Ulusoy kendisinden 12 yaş büyük olan sevgilisi Ceyda Gönenç ile ayrılmadıklarını herşeyin yolunda gittiğini ve olgun kadınlara ilgi duyduğunu açıkladı.

Önceki Haber:

Basında çıkan haberlere göre “Adını Feriha Koydum” adlı dizinin üç ana karakteri Çağatay Ulusoy ile Ceyda Gönenç, Hazal Kaya ile Cahiz Baha Pars, Ceyda Ateş ile Can Yurtsevdi yaklaşık olarak aynı zamanlarda ilişkilerine son vererek sevgililerinden ayrıldılar. Bu üç oyuncununda ayrılık nedenleri aynı yani ‘kıskançlık’.

Sponsorlar

Ayrılık Nedenleri (iddia):

Çağatay Ulusoy ve Ceyda Gönenç’in ayrılıklarının nedeni kıskançlık (Bu iddianın asılsız olduğu ortaya çıktı).

Hazal Kaya ise iki yıldır ilişkileri olan Cahit Baha Pars’la ayrılmasının nedeninin, dizideki ‘Emir’ karakterini canlandıran Çağatay Ulusoy’la öpüşme sahnelerinden kaynaklandığı iddia ediliyor.

Hande karakterini canlandıran Ceyda Ateş’in ise restoran işletmecisi olan sevgilisi Can Yurtsevdi’nin ayrılık nedeninin de Ceyda Ateş’in bir deodorant firmasının reklam kampanyası için verdiği kışkırtıcı pozların neden olduğu söyleniyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver