Büyük dosyaları eposta ile gönderme, Boyutu büyük olan dosyayı email ile nasıl göndeririz?

Eposta servisleri genel olarak bir kaç MB dan daha büyük boyutlu dosyaları ekleyerek göndermemize izin vermiyor. Bunlar arasında en iyisi 25 MB sınır koyan Gmail servisidir, fakat günümüzde dosyaların boyutları bu sınırı bile çoktan aşmıştır ve hiç de kullanışlı değildir.

Kicksend masaüstü eposta gönderme programı ile 150 MB ve isterseniz daha yüksek boyuttaki dosyaları göndermenize izin veriyor. Kicksend Adobe Air tabanlı bir servis kullanıyor ve epostaya eklediğiniz tüm dosyaları iki hafta sonra otomatik olarak sunucusundan siliyor. Siz karşı tarafa bu dosyanın indirme linkini gönderiyorsunuz ve karşı taraf da iki hafta içinde bu dosyayı indirebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Siz göndereceğiniz kişinin adresini girip, dosyayı da yüklediğinizde program otomatik olarak gönderme işlemini gerçekleştirecek ve siz epostanın gönderildiği hakkında bilgi verecektir.

Servise ücretsiz olarak üye olun veya Facebook hesabınızla giriş yapın. Daha sonra programı indirin ve çalıştırarak Kicksend hesabınızla giriş yapın. Ardından sürükle bırak yaparak dosyaları yükleyebilir ve göndereceğiniz kişinin eposta adresini yazarak anında emaili gönderebilirsiniz.

Siteyi ziyaret etmek için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver