Büyük Boyutta Dosya Gönderme Programı Ücretsiz İndir Pando Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Büyük Boyutta Dosya Gönderme Programı Pando Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Pando isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Hiç email ile dosya göndermeye çalıştığınız ve dosya boyutu çok büyük olduğu için gönderemediğiniz oldumu? İşte artık buna bir son verebilirsiniz. Tamamen ücretsiz ve kullanımı basit olan bir program olan Pando sizlere email attachment (eposta ek) limitlerini atlamanız ve istediğiniz boyutta dosya gönderme imkanını sağlıyor.

Artık küçük kalitede video ve resim dosyaları göndermek zorunda kalmıyıcaksınız. Sıkıştırma ve FTP’yi de unutun. Pando ile 1GB’a kadar ek dosya yollayabiliyorsunuz hatta sadece dosya değil klasör olarak bile gönderebiliyorsunuz.

Pando aynı zamanda kullandığınız geçerli e-posta adresinizi kullanıyor. İsterseniz dosylarınızı MySpace, Facebook, Blogger ve bu tarz benzer topluluk sitelerinde yayınlamanıza da olanak sağlıyor. İsterseniz dosyalarınıza şifre korumasıda verebiliyorsunuz. Anlık iletilerinizede ve messenger programlarınıza da dosya ekliyebiliyorsunuz.

Not: Ücretsiz sürümü ile 7 günlük e-posta paketleri barındırma, web paketlerine ise 30 gün barındırma sağlayan Pando’nun Pro sürümü ile 5 kat daha fazla gönderim hızı ve barındırma zamanlarını 2’ye katlayabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver