Büyük Boyutlu Dosyaları Email Göndermek büyük boyutlu dosyaları mail olarak yollama E-mail ile Büyük Boyutlu Dosyalar Nasıl Gönderilir email

Etiketler: Büyük Boyutlu Dosya Gönderimi, Büyük Boyutlu dosya gönderme servisleri, Eposta

Büyük Boyutlu Dosyaları Email ile Gönderme Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Büyük Boyutlu Dosyaları Email ile Gönderme

Eposta gönderirken zaman zaman bazı dosyalarda eklememiz gerekir ancak size mail servisi veren sağlayıcılar genellikle 10MB – 25MB arasında sınırlandırılmışlardır. Son zamanlarda bu konuda yenilikler yapılsa da, henüz kullanıcıları tam anlamıyla tatmin edecek kadar ilerletilemedi. 25 MB’lık bir dosyayı Epostaya ek olarak eklemek bile oldukça fazla vaktinizi alabiliyor ancak bazı Email servisleri bu sorunu ortadan kaldırıyor. Büyük boyutlu dosalarınızı Mail ile gönderebileceksiniz.

Filemail

Ücretli ve ücretsiz üyelik seçenekleri bulunuyor. Ücretsiz, 2 Gb’a kadar dosya gönderebiliyorsunuz. Ücretli üye olursanız, bu rakam 5 GB’a kadar çıkıyor.

Transfer Big Files

Pando gibi 1 GB’a kadar upload seçeneği veren bu serviste dosyalar 5 gün veya 20 indirmeye ulaşılana kadar muhafaza ediliyor.

Pando Free Large File Sending Service

1GB’a kadar ek dosya yollayabiliyorsunuz. İsterseniz dosyalarınızı MySpace, Facebook, Blogger gibi sosyal topluluk sitelerinde de paylaşabiliyorsunuz.

SendThisFile

Boyut sınırlaması yok. İstediğiniz boyutta, istediğiniz kadar dosya gönderebiliyorsunuz. Dilerseniz dosyalarınıza şifre koruması da verebiliyorsunuz.

SEND6

250 MB’a kadar dosya gönderebiliyorsunuz. Tekrar dosya göndermek isterseniz, 10 dakika beklemeniz gerekiyor.

YouSendIt

100 MB boyut sınırlaması var. Hemen hemen benzer özelliklere sahip. Tek farklı yanı, ücretsiz bir virüs tarayıcısının bulunması.

DropSend

Ayda en fazla 5 defa ve 2 GB yükleme limitiyle kullanıma sunulan servisin limitlerini artırmak için ücret ödemeniz gerekiyor.Son Aramalar: Büyük Boyutlu Dosya Gönderimi, Büyük Boyutlu dosya gönderme servisleri, Büyük Boyutlu Dosyaları Email Göndermek, büyük boyutlu dosyaları mail olarak yollama, E-mail ile Büyük Boyutlu Dosyalar Nasıl Gönderilir, email, Eposta

büyük dosyaları mail atma, 25 mb üstü dosya gönderme, mail ile büyük dosya göndermek, büyük dosyaları mail atmak, büyük boyutlu video gönderme, büyük boyutlu mail gönderme, büyük dosya mail atma, 25 mb dan fazla mail, büyük boyutlu dosyaları mail atma, yüksek mb mail gönderme

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver