burundaki siyah noktalar nasıl geçer-burundaki siyah noktalara bitkisel çözüm tedavi yöntemleri Hakkında Bilgi

Aşağıda burundaki siyah noktalar nasıl geçer-burundaki siyah noktalara bitkisel çözüm tedavi yöntemleri ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

burundaki siyah noktalar nasil gecer-burundaki siyah noktalara bitkisel çözüm tedavi yöntemleri

Burundaki siyah noktaları geçirmek için bir çok bitkisel kür ve doğal tonik tedavisi mevcuttur. Sizlere bugün hem Suna Dumankaya’dan burundaki siyah noktalar için bitkisel çözüm kürü hem de doğal öneriler tavsiye edeceğiz.

Burun üzerindeki siyah noktalar için Güzellik uzmanı Suna Dumankaya tavsiyesi:
Özellikle burun üzerindeki siyah noktalar için evde bulunan malzemelerle hazırlayabileceğiniz kolay bir peeling;
Malzemeler:
Bir yemek kaşığı yoğurt,
Bir limon kabuğu rendesi,
Bir kaşık mısır unu
1 yemek kaşığı yoğurda rendelenmiş bir limon kabuğu ve bir kaşık mısır unu ekleyin. Bunu karıştırıp yüzünüze sürün ve 15 dakika bekletin.

Eğer cildinizde akne ya da siyah noktalarla ilgili sorunlar ya*şıyorsanız, o zaman öncelikli yapmanız gereken asla yüzünüz*le oynamamanız. Siyah noktalar için en pratik çözümlerden bi*ri eczanelerde kolaylıkla bulabileceğiniz burun, çene ve alın için ayrı şekillerde satılan cilt bantları. Bant kullanmadan önce cildinizi hafifçe nemlendirin, bantı siyah noktaların yoğun ol*duğu bölgeye yapıştırın ve kısa bir süre bekleyip çekin. Birinci aşamada gözenekler içinde birikmiş kir banta yapışarak cilt yü*zeyinden ayrılacaktır. İkinci aşamada ise cildinizi antibakteriyel bir mendil ile temizlemeniz ya da yüzünüzü ılık suyla duru*lamanız gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver