Burun Estetiği Yan Etkileri Neler, Burun Estetiğinin Yan Etkileri, Burun Estetiğinin Yan Etkisi

burun estetik ameliyatının yan etkileri, estetik burun ameliyatının yan etkileri, estetik burun ameliyatının yan etkileri nelerdir,

Burun estetiğinin yan etkileri nelerdir?

Kemik ve kıkırdaklarda ki sorun hem burnun büyük ve çirkin görünmesine hem de burnun eğri ve nefes alma da sıkıntı yaşamasına sebep olan faktörler olduğu için, çoğu kişi bu şikayetlerinden kurtulmak adına bıçak altına yatar ve burun estetiği olurlar. Peki günümüzde uygulanan burun estetik ameliyatlarının yan etkileri var mıdır? Varsa, estetik burun ameliyatı sonrası hangi yan etkiler husule gelir? İşte sizlere burun estetik ameliyatının yan etkileri baylar ve bayanlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Burun estetiğinin yan etkileri

Gelişen teknoloji sayesinde artık günümüzde burun estetik ameliyatları doğal görünümlü bir burna kavuşmanın hayal olmadığını ortaya koyuyor. Ancak uzmanın yeterli tecrübeye sahip olmaması burnun kötü şekillendirilmesine ve estetiğin zararlı olmasına sebep olmaktadır. Burun estetik ameliyatının yan etkilerin ve zararlarından korunmak için ilk dikkat etmeniz gereken şey, uzman doktorun tecrübesidir.

Burun estetiğinin yeterli koşullarda ve tecrübe de yapılmaması kötü bir estetik ameliyatına sebep olarak, burnun uç kısmı ile üst kısmı arasında bir bağımsızlık olduğu şıp diye anlaşılır. Hatta bu farkı sadece plastik cerrahi uzmanları değil, sıradan insanlarda kolaylıkla anlayabilmektedir. Çünkü burnun üst ve alt tarafı farklı insanlara aitmiş gibi durur.

Burun estetiğinin kötü yapılmasından ortaya çıkan bir diğer sorunda, burun ucunun sanki baş ve işaret parmağı ile sıkılmış gibi durmasıdır. Aynı zamanda burun ucunun yukarıdan ayrıldığı hatta ters V şeklinde bir gölge gözükür ve bu soruna ters V deformitesi denmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver