Burn4Free Burn4Free indir Burn4Free programı indir CD yakma programı

Etiketler: Blu-Ray, Blu-Ray yakma programı, dvd

Bedava CD/DVD/Blu-ray Yazma Programı Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bedava CD/DVD/Blu-ray Yazma Programı

Burn4Free adlı program kullanıcılara tamamen ücretsiz olarak sunulan bir disk yazdırma ve kopyalama yazılımıdır. Program CD, DVD ve Blu-ray sürücüleri desteklemektedir. Ücretsiz sunulan program kolay kullanımlı olma özelliği ile ön plana çıkmayı başarıyor. Burn4Free programı ile veri diskleri oluşturabilir ses diskleri yapabilirsiniz. Yazdırma ve kopyalama işlemlerinin yanı sıra CD ripleme, CD-DVD kapakları oluşturma, ses ve video biçimlerini birbirine dönüştürme gibi özellikleri de barındırıyor. Diğer ücretli yazdırma programlarını aratmayan program her türlü ihtiyaç duyabileceğiniz aracı barındırıyor. Türkçe dil desteğine de sahip olan yazılım, internet üzerinden online olarak güncellenebilmekte ve yazdırılan disklere yine internet üzerinden hata denetimi yaptırabilmektedir.

Burn4Free Özellikleri:

Veri (CD DVD ve BLU RAY) ve farklı dosya türleri (WAV, FLAC, WavPack, WMA, M3U, MP3, MP2, MP1 OGG ve CDA desteklemektedir.

Windows 7, Windows Vista, Windows 2008, Windows 2003, Windows XP, Windows 2000, Windows 98 işletim sistemleri ile uyumludur.

SCSI – IDE / EIDE – USB desteklenmektedir

Baskı derleme seçim düzeni, renk ve baskı öğeleri

ISO dosyalarını yazın ve kaydedin.

DVD çift katman desteği

Ücretsiz online yükseltmeler

Eski Kolay kullanım: tüm filmleriniz saklayabilirsiniz

Burn4Free Programı İndir

Son Aramalar: Blu-Ray, Blu-Ray yakma programı, Burn4Free, Burn4Free indir, Burn4Free programı indir, CD yakma programı, dvd, dvd yakma programı, ücretsiz Blu-ray yakma programı indir, ücretsiz CD yakma programı indir, ücretsiz DVD yakma programı indir

sony vaio cd yazma programı, bedava cd yazma programı türkçe, acer aspire cd yazma programı, vaio dvd yazma programı, sony waio cd yazma proğramı, sony vaio cd writer programı, mp3u diske yuklemek proqrami, kalıbı diske yazdırma burn4free, apple bilgisayar için cd yazma programı, blu-ray yazıcı proğramı

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver