Bulut Depolama Servisleri İçin Şifreleme Programı Ücretsiz İndir Cloudfogger Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Bulut Depolama Servisleri İçin Şifreleme Programı Cloudfogger Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Cloudfogger isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cloudfogger Dropbox, SkyDrive, Google Drive veya benzer bulut depolama servislerinde dosyalarınızın güvenliğini sağlamak için kullanabileceğinzi bir program.

Tüm dosyalarınızı ve gizliliğinizi AES şifreleme tekniğiyle koruyabilen program e-posta eklerini de arkadaşlarınızla paylaşırken şifreleme yapabiliyor.Kurulumun ardından bilgisayarınıza yeni bir sanal sürücü ekleniyor. Daha sonra bu sürücüde yer alan tüm dosyalar şifreleniyor ve sisteminizdeki klasörde depolanıyor – Dropbox klasörünüz gibi.

Cloudfogger tüm popüler bulut depolama servisleri ile çalışabiliyor ve Windows ile kolayca entegre olabiliyor. Şifrelenmiş dosyaları açabilmek için kolayca Cloudfogger Sürücüsüne ulaşabiliyorsunuz.

Eğer siz de gizliliğinize önem veriyorsanız dosyalarınız paylaşırken Cloudfogger’ı denemelisiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver