Bu sene piyasaya çıkacak oyunların en iyileri

Oyun tutkunlarının merakla beklediği oyunların çıkmasına az kaldı. Peki bu oyunlar nelerdir? İnsanlar hangi oyunların piyasaya çıkmasını iple çekiyor. İşte önümüzdeki haftalarda piyasaya çıkacak olan en iyi oyunların listesi:

Sponsorlu Bağlantılar

Her sene tatil sezonunda birçok yeni oyun raflardaki yerini alır. Eğer paranız varsa ve tüm bu oyunları satın alabiliyorsanız sorun yok, ancak bun gücünüz yetmiyorsa kaçırmamanız gereken birkaç oyun var. Sizler için meydana getirdiğimiz listemizde bulacağınız özellikle ilk iki oyun, uzun saatlerinizi keyifle geçirmenizi sağlayacak, diğerleri de size inanılmaz bir oyun deneyimi yaşatacak.

Battlefield 3: Belki de tüm zamanların en çok beklenen oyunlarından biri Battlefield 3. Battlefield 2’nin başında harcadığımız saatleri düşündüğümüzde, bunun son oyunda nasıl olacağını kestiremiyoruz bile. Oyun, 25 Ekim tarihinde raflardaki yerini alacak.

Elder Scrolls V: Skyrim: Dev bir dünyada özgürce dolaşmanızı sağlayan Skyrim’de en çok dikkat çeken özellik, belki de başı boş dolaşan ve her an karşınıza çıkabilen dragonlar. Bu dragonlar, önceden programlanmış bir yol üzerinde değil, belirli kural ve kısıtlamalara göre dolaşıyorlar.

Assasins Creed: Revelations: Belki de en çok geliştirilen oyunlardan biri olan Assasins Creed, AC1’den AC2’ye geçişte tüm sorunları ortadan kaldırmıştı. Brotherhood’daki değişiklikler ies daha azdı, ancak yine de oyunu bir üst seviyeye taşıyordu. Yeni oyun ise multiplayer moduna getireceği yeni modlar ile öne çıkacak gibi görünüyor.

Modern Warfare 3: Daha çok Call of Duty oynamanın zararlı olacağını hiç de düşünmüyoruz.

Forza Motorsport 4: Forza ve Gran Turismo, yarış oyunlarının en önde gelen iki ismi. Hamle sırası ise şu an Forza’da.

Star Wars: The Old Republic: BioWare’in RPG ustaları tarafınan meydana getirilecek bir Star Wars MMO’sunun ne denli muhteşem olduğunu görmek için sabırsızlanıyoruz.

Uncharted 3: Drakes Deception: Üstün hikayesi, inanılmaz oynanış ve görselleriyle öne çıkan Uncharted’in üçüncüsü de tüm bunlara istisna oluşturmayacak gibi duruyor.

Batman: Arkham City: Arkham City, Arkham Asylum kadar iyi olmayı başarırsa, yeri yerinden oynatabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver