Bu cep telefonu Türkiye’de en yüksek mobil internet hızını sunan akıllı telefon modeli

Türkiye'nin internet hızı en yüksek akıllı telefonu!

Türkiye’de ulaşılabilecek en yüksek mobil internet hızını sunan bu telefon, akıllı telefon kullanıcıları için farklı bir deneyim sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar
 Meşhur Bond filmi serisinin son versiyonu Skyfall Türkiye’de 2 Kasım’da vizyona girdi. Sony‘nin akıllı telefonu Xperia ion Skyfall filminde kullanıldığı için bu filmle birlikte anılıyordu. Xperia ion, 42 mbps’ye çıkabilen mobil internet hızına sahip. Türkiye’de ulaşılabilecek en yüksek mobil internet hızını sunan Xperia ion, akıllı telefon kullanıcıları için farklı bir deneyim sunuyor.

Xperia ion, 4,6 inçlik Mobil Bravia Engine teknolojisine sahip HD (720p) ekranıyla film izleme keyfini üst seviyeye taşıyor. Fizy müzik uygulaması ile entegre olarak sınırsız müzik zevki veriyor. Xperia ion, 12.1 MP kamerası ile profesyonel fotoğraf makinelerine taş çıkaran Full HD (1080p) video çekim özelliğine sahip.

1353829076_sony-xperia-ion-lte-driver-3.jpgBağlantı özellikleriyle de fark yaratan Xperia ion, DLNA, MHL veya HDMI bağlantısı ile televizyon, dizüstü bilgisayar ve tablet ile anında bağlantı kurup, resim ve videolarınızı büyük ekranda yüksek kalitede görüntüleyebiliyorsunuz.

Sony Xperia ion Ekim ayında Türkiye’de Avrupa ile birlikte piyasaya sürülmüştü.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver