brezilya nakışı kafes işi yapımı

Etiketler: brezilya nakışı nasıl yapılır, brezilya nakışı teknikleri, brezilya nakışı yapılışı, brezilya nakışı yapımı, brezilya nakışı yaprak yapımı video, brezilya nakışı örnekleri nasıl yapılır, brezilya nakışının yapılışı, brezilya nakışı yaprak yapımı, brezilya işi nasıl yapılır, brezilya nakışı yaprak teknikleri, brezilya nakışı teknikleri yapılışı, brezılya nakısı nasıl yapılır  

Brezilya Nakış Buğday Tablo Yapımı Resimli Uygulama

Brezilya Nakışları Buğday Tablo Modeli Yapılışı:

Bereketi Ve Doğanın Güzelliğini Bir Arada Simgeleyen Buğday Tablo Çalışmasında, Özellikle Sap Ve Yaprak Tekniklerinin Hakimiyeti Görülmekte. Yine Fay Kumaşı Üzerine İşlenen Uygulamada Temel İşlemeler, Nergis Serisinin Canlı İplik Modelleri İle İşlenmiş. Yaprakların İşlemelerin Canlılığı İse Rokoko Ve Kafes İşi Tekniği İle Ön Plana Çıkmış.

Sponsorlu Bağlantılar

Buğday Tablonun Yaprakların Tasarımına Dikkat Edin. Yaprakların Yapımında Dört Farklı Teknik Bir Arada Kullanılmış: Kafes İşi, Tohum İşi, Rokoko Düğümü, Zincir Atkısı Teknikleri.

Hem Geleneksel Türk Çiçek Sanatının, Hem De Egzotik Dünya Çiçeklerinin Bir Arada İşlendiği Bu Çalışmada İçinde: Çin İğnesi, Hristo Teyeli, Ankara Yolu, Kafes İşi, Tohum İşi, Rokoko, Sap İşi Ve Zincir Atkısı Teknikleri Bir Arada Görülüyor.

Yaprakların Yapılışı: Bir Ve Dördüncü Resimler, Yaprak Desenini Kumaşa Çizin. Ortadan İkiye Bölünmüş Yaprağın Sağ Tarafından Kafes İşi Tekniğini Uygulayın. İlk İşlem Olarak Deseninizin Sağ Tarafına Verev Bir Atkı Atın. İşlemi Yaprağın Uç Kısmına Kadar Dikkatli Şekilde Tekrarlayın. Verev İlik İşi İçin Yaprağın Uç Kısmından Yaprağın Alt Kısmına Kadar Aynı İşlemi Ters Yönde Tekrarlayın. Ortaya Çıkan Karelerin Birleşme Noktalarından Çapraz Atkılar Yaparak, Resimde Örneklendiği Şekilde Yaprağınızın Sağ Tarafını Tamamlayın.

Brezilya Nakış Abajur.

 

 

Brezilya Nakış Modelleri Tomurcuk Örtü Modeli

Brezilya Nakışları Modelleri Tomurcuk Sehpa Örtüsü.
Tomurcuk Örtü Çalışmasında Basit Nakış Tekniklerinden KAZ AYAĞI Tekniği Kullanılıyor. Altı Farklı Nakşı Tekniğini bir arada Kullanıldığı Çalışmanın Yaprakları Dikkat Çekiyor. BALIK SIRTI Tekniği ile İşlenen Yaprakların Yanında, Lale Deseninin İçerisinde Birkaç Farklı Tekniğin bir arada Bulunması Çalışmada Dikkat Çekiyor.Brezilya Nakışı Tomurcuk Örtü Modelinde Fay Tipi Kumaş Kullanılmıştır.

Örtünün Yapımında Kullanılan Teknikler:
Kafes İşi
Rokoko
Kırık Dal
Sap İşi
Balık Sırtı
Verev İlik İşi
Kaz Ayağı


Kurdele Nakış Modelleri.

brezilya nakışı nasıl yapılır
Brezilya nakışı yapımı ve örnekleri


Konu Etiketleri

brezilya nakışı nasıl yapılır, brezilya nakışı, brezilya nakışı örnekleri, brezilya nakışı yapımı, brezilya nakışı yapılışı, brezilya nakışı havlu örnekleri, brezilya nakış örnekleri, brezilya nakışı modelleri, brezilya nakışı desenleri, brezilya nakışının yapılışı, brezilya nakışı nasıl yapılır video, brezilya işi havlu örnekleri, brezilya nakışı örnekleri nasıl yapılır, brezilya nakışı havlular, brezilya işi yapılışı, brezilya nakışı facebook, brezilya el işleri, nakış yapımı, birazilya nakışı örnekleri, brezılya nakışı, brezilya işi nakış nasıl yapılır, brezilya nakisi yapilisi, en son brezilya nakış örnekleri, brezılyanakışı, brezilya nakış yapımı
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver