Bozuk Optik Medyalardan Dosya Kurtarma Aracı Ücretsiz İndir CD Recovery Toolbox Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Bozuk Optik Medyalardan Dosya Kurtarma Aracı CD Recovery Toolbox Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CD Recovery Toolbox isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Arşivinizdeki oyun, mp3, resim veya sizin için önemli bilgiler, ödevler, projeler içeren optik medyalarınız çalışmayabilir. Çok uğraşmanıza rağmen optik medyalarınız çalışmıyorsa “CD Recovery Toolbox” i kullanmanızı öneriyoruz.

O an emeklerinizin, ödevleriniz veya sizin için önemli bir oyunu gittiğini düşünürsünüz. Böyle bir durumda optik medyanızı çöpe atıp verilerinizi yeni baştan oluşturmaya başlayabilirsiniz. Ya da “CD Recovery Toolbox” adlı yazılımı kullanarak dosyalarınızı kurtarmayı deneyebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak sizlere sunulan yazılım sayesinde bozulmuş CD, DVD, HD DVD, Blu-Ray gibi her türlü optik medyadan dosyalarınızı kurtarabilirsiniz. Bu tür yazılımların gelişmiş versiyonunu firmaların, şirketlerin kullandığını düşünürsek denemekten zarar gelmez diyebiliriz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver