Boyun Fıtığı İçin Bitkisel Çözümler, Boyun Fıtığı İçin Kür, Boyun Fıtığına Bitkisel Çözüm

boyun fıtığına bitkisel tedavi, boyun fıtığına iyi gelen bitkiler, ,

Boyun fıtığı için bitkisel çözüm

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Şevki Güngör namı diğer Ege Lokmanı, katılmış olduğu bir televizyon programında çağımızın sorunlarından bir tanesi olan boyun fıtığı için şifalı önerilerde bulunarak boyun fıtığı için bitkisel çözüm yollarından bahsetti. Boyun fıtığı sorunu ile karşı karşıya olan hastalar Ege Lokmanı’nın önermiş olduğu boyun fıtığı kürünü düzenli olarak uygulayabilirler. Üstelik kürün hazırlanışı da uygulanışı da oldukça basit.

Boyun fıtığı için Şevki Güngör’ün önermiş olduğu bitkisel kür krem kıvamındadır. Bu krem fıtık bölgesine sürülecek ve birkaç dakika da masaj yapılacaktır. Ardından streç bir film ile boyun sarılacak ve kremin iyice deriye işlemesi beklenecektir. Boyun fıtığı tedavisi için bu bitkisel krem tam 15 gün boyunca hiç aksatılmadan bu şekilde kullanılacaktır. Peki bitkisel krem nasıl hazırlanacak?

Bir miktar alabalık yağı ve bir miktar lavanta yağı karıştırılır. Karışım krem kıvamına geldiğinde boyuna sürülür. Bu kürü uygularken kesinlikle 15 günden fazla uygulamamalısınız. Uzu süreli kullanımı kemiklere zararlıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver