Boyun Estetiği Fiyatları-Boyun Estetiği Ameliyatları Nelerdir-Boyun Germe Estetiği Hakkında Bilgi

Aşağıda Boyun Estetiği Fiyatları-Boyun Estetiği Ameliyatları Nelerdir-Boyun Germe Estetiği ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Boyun Estetiği Fiyatları-Boyun Estetiği Ameliyatları Nelerdir-Boyun Germe Estetiği

Hanımlarda orta yaşlardan başlayan boyun çizgileri zamanla daha belirgin bir şekilde dikkat çekmeye başlamakta ve hanımların sosyal ilişkileri ile kendilerine olan güvenlerinin bir miktar zedelenmesine neden olmaktadır. Bunun en önemli nedeni ise boyunda görülen kışıklıklar ve çigiler, insanları olduğundan 5-10 yaş daha yaşlı göstermesidir. Bundan dolayı kendinizi daha güzel ve genç göstermek için yaptıracağınız boyun estetik ameliyatı ile normal yaşınızdan 5-10 yaş daha genç görünecek ve toplamda 15 yaş daha genç görünen bir cilde ve boyun bölgesine sahip olacaksınız.

Bayanlarda 30lu yaşlardan itibaren boynun orta hattında bazı çizgilenmeler oluşuyor.

Bu sorun sarkma ve gevşeklikle birleşince estetik olmayan bir görüntü ortaya çıkabiliyor. Ama bu sorundan tümüyle kurtulmak mümkün.

Boyun estetiğinde uygulanan başlıca üç yöntem var. Bu yöntemleri şöyle sıralayabiliriz:

Boyun Germe Estetiği: Boyun bölgesindeki fazla yağ alınıyor, fazla deri çıkarılıyor ve sarkmış kas yapısı toparlanıyor. Deri altından germe işlemi yapılarak, bu bölgenin daha gergin görünmesi sağlanıyor.

Yağ Enjeksiyonu ile Boyun Germe Yöntemleri: Ama bu işlem ileri yaştaki hastalarda uygulanması gereken bir yöntem.
Bu bölgede yan tarafa doğru uzanan çizgilere ince yağ ve kolajen enjeksiyonları yapılabiliyor.

Botoks ile Boyun Germe: Botoks uygulamalarıyla da boyunda oluşan çizgilerin giderilmesi sağlanabiliyor. Ancak bu çeşit botoks ve enjeksiyon uygulamalarını daha genç yaştaki kişilere uygulamak gerekiyor.

Tüm bu işlemlerden sonra hastanın boyun hareketlerini belli bir süre kısıtlıyoruz. Bazılarında ise boyunluk kullanıyoruz. Hastalardan, özellikle de boynu yan tarafa çevirmek gibi boyunda gerginlik yaratan hareketlerden uzak durmalarını istiyoruz.

Yapılacak işleme göre küçük izler olabilir, ancak bunlar rahatsız edici değildir. Boyun germe ve alt yüz germe birlikte yapılıyorsa, kulak arkasından, kulak içinden devam eden bir iz oluşabilir. Bu izin çok önemli bir belirginliği yoktur. www.kadincazayiflama.com

Günümüzde estetik işlemleri artık erkekler de rahatlıkla yaptırıyor, çünkü onlar da daha iyi, daha genç bir görüntüye sahip olmak istiyor. Ancak boyun estetiğine kadınlardan daha çok talep var. Erkekler kadınlara göre daha düşük oranda yüz estetiğine yönelik işlemler yaptırıyor, genellikle burun ve göz kapağı ameliyatlarını tercih ediyorlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver