Botoks Enjeksiyonu Ne Kadar, Botoks Fiyat Aralığı, Botoks Fiyatı

botoks ne kadar, botoks ne kadara yapılıyor, botoks ücretleri, botoks yöntemi fiyatı

Botoks fiyatları

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Sarkmaları önlemek için yüz germede ve gençleşmede özellikle hanımların tercihi olan botoks yöntemi sayesinde birçok kişinin istekleri yerine getirilmiş ancak bazıları da yöntem hakkında detaylı bir bilgiye sahip olmadıklarından dolayı botoksa mesafeli yaklaşmışlardır. Oysa ki yaşlanma belirtileri olan kırışıklıklar ve sarkmalar için botoks üstün bir başarı sağlamakta ve sanıldığı kadar da korkutucu olmamaktadır. Botoks yöntemi ile 10 yaş gençleşmeniz mümkündür hanımlar. Peki botoksun fiyatı ne kadardır diye soruyorsanız, yazımızı okumaya devam edin.

 

Clostridium Botulinum ismindeki bir bakteriden faydalanılarak laboratuar ortamında ekzotoksin yapıda bir proteindir, botoks. Botoks yönteminde sinir uçları hedef alınır ve sinir uçlarının salgılamış olduğu madde önlenmeye çalışılarak sinirin uyarmış olduğu organın işlevlerinin azalması ya da tamamen kaybolması sağlanır.

Son zamanların en çok uygulanan estetik yöntemlerinden birisi olan botoks, sağlığa etki eden sorunlarında ortadan kaldırılmasını sağlar. Kırışıklıklar, koltukaltı, el ve ayak terlemeleri, varis gibi sorunları yok eden botoksun fiyatı ise seans sayısına ve yapılacak bölgeye göre değişir. Ancak ortalama olarak botoks fiyatı 400-600 TL aralığındadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver