bölgesel zayıflama aletleri Hakkında Bilgi

Aşağıda bölgesel zayıflama aletleri ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bölgesel zayıflama aletleri

sauna belt velform bölgesel zayiflama aleti: Bölgesel zayıflama amacı olan arkadaşların denemesinde fayda olduğunu düşündüğümüz bir bölgesel zayıflama aletidir. Etkin bir şekilde incelmek ve vücudunuzu canlandırmak için ihtiyacınız olan tek şey, kendi evinizin özelinde ve rahatlığında günde sadece 10 dakikanızı “Velform Vibro Belt bölgesel zayiflama aletine ayırmak. İncelirken, yemek yapın, eğlenin veya, çalışın. Hiçbir şey bundan daha kolay olamaz. Velform Vibro Belt bölgesel zayiflama aleti, vücudunuzun belirli bölgelerini inceltmek için kan dolaşımını hızlandıran masaj hareketlerini kullanarak devrim yaratan yüksek performanslı bir incelme kemeridir.

Dilerseniz belinizi, kalçalarınızı, sırtınızı, dilerseniz de baldırlarınızı ve karnınızı inceltebilirsiniz. Velform Vibro Belt, bölgesel zayiflama aleti, vücudunuzda istemediğiniz yağların atılmasına ve vücudunuzun güçlü, sağlıklı, seksi ve hayal ettiğiniz gibi sıkı bir hale dönüşmesine yardımcı olur.

Size titreşimli ve harekete geçirici bir masaj sağlayan Velform Vibro Belt incelme kemeri, kan dolaşımınızı belirgin biçimde hızlandırır, vücudunuzdan toksinlerin atılmasına yardımcı olur ve size daha sıkı bir vücut için yardımcı olur.

Velform Vibro Belt İncelme Kemeri ve bölgesel zayıflama aleti, Masaj Kemerinden, Kumandadan ve Adaptörden oluşur. Vücudunuzdaki ekstra santimlerden kurtulmak için mükemmel bir alettir. Tek yapmanız gereken arkanıza yaslanmak, rahatınıza bakmak ve aleti 10 dakikalığına çalıştırmak. Bu kolaylığın tadını çıkarın!

Dietband bölgesel zayıflama aleti: Kullanımı Çok kolaydır. Size gelen paketindeki özel ambaljından çıkartın. 1 adet dietbant’ı yerinden ayırın. Sırtınıza veya omuzunuza yapıştırın. Dikkat edilmesi gereken tek önemli şey, cildinizin yağsız ve kuru olması. Suya dayanıklı değildir.

Yeni gücüyle, artık yaz tatillerinizde de kullanabilirsiniz. Çünki 16 saat (*uyku saatleri önemli) Bantı kullanmanız yeterlidir.
//
Hergün aynı yere yapıştırmayın. Şayet hergün banyo yapıyorsanız, banyo yapmadan önce çıkartın ve banyodan sonra yenisini yapıştırın. Yeni gücüyle, artık yaz tatillerinizde de kullanabilirsiniz.
Dietband bantın, kilolu yere yapıştırma gibi zorunlulugu yoktur. Temiz, kuru ve yağsız bir cilde yapışması önemlidir…
Lütfen özel ambaljında rutubetsiz ve kuru bir yerde muhafaza ediniz. Dietband son kullanım tarihi, üretim tarihinden itibaren iki (2) Yıldır. Muhakkak paketinizi actiktan sonra 1 ay kullanarak, bitiriniz. Muhakkak paketinizi actiktan sonra 1 ay kullanarak, bitiriniz.

Kilonuza kavuştuğunuzda, ara verebilir; daha sonra ihtiyaç duyarsanız tekrar kullanabilirsiniz. 2 hafta Dietband ile beraber menulerimizi kullandiginiz takdirde; 3 ila 5 kilo verceksiniz. Menulerimizde miktar verilmemistir. Yemeklerden istediginiz kadar yiyebilirsiniz. Kesinlikle menu disana cikmayiniz ve ac kalmayiniz. Sayet Dietband kullanmiyorsaniz, menuleri uygulamayiniz. Kilo almaya baslarsiniz. Menu listelerini uygulamada hic bir zorluk yoktur. Evlerimizde kolayca hazirlanan yemeklerdir.
Dietband’ı sizler için özel olarak hazırlanan menuler ile birlikte kullanırsanız daha kolay kilo verebilirsiniz…

Hypoxi training bölgesel zayıflama aleti

Hypoxi training bölgesel zayıflama aleti, bölgesel yağlardan kısa zamanda, az efor harcayarak kurtulmanızı sağlıyor. Sıkı bir programla “4 günde 1 beden incelten” Hypoxi’yi markanın Satış Direktörü Gülben Uras anlattı.

Hypoxi ile kadınlar nasıl zayıflayacak?

Günümüzde fitness artık bir yaşam şekli olarak herkesin hayatında önemli bir yer tutuyor. Kişilerin hem formda hem de sağlıklı olmak için tercihi olan bu spor dalı ile günlük endişe ve kaygılardan uzaklaşma, metabolizmanın hızlandırılması, zayıflama ve sıkılaşma elde ediliyor. Fitness’ın bu etkilerinin yanı sıra söz konusu selülit, belirli bölgelere yerleşen inatçı yağlar ve buna bağlı bölgesel zayıflama olduğunda ise tatmin edici sonuçlar maalesef elde edilemiyor. Buradan yola çıkarak fitness ve vakum terapisini Hypoxi adı altında bir sistem geliştirerek kullanıcıların fitness’dan aldığı keyif sırasında arzu ettikleri vücuda kavuşmalarına da olanak sağlıyor.

Zayıflamak için nasıl bir yöntem izleniyor?

Hypoxi, 4 çeşit cihaz ve özel kıyafetler kullanılarak uygulanan fitness ve vakum terapisi. Egzersiz ve kalorilere dikkat edilen bir diyet ile birlikte uygulanıyor. İncelmekte sorun yaşadığımız bölgelerimiz, sıklıkla erkeklerde göbek çevresi, kadınlarda kalça ve basen bölgesi olmakla birlikte bu alanlarda kan dolaşımı düzenli gerçekleşmiyor. Bu nedenle, düzenli egzersiz ile istediğimiz bölgeden incelmek zorlaşıyor. Hypoxi sistemindeki vakumlama yöntemi ile siz hafif tempoda spor yapar iken, kan dolaşımı sorunlu bölgelere doğru çekiliyor ve yağın istediğimiz bölgeden yakılması sağlanıyor.

Peki nasıl bir program veriyorsunuz?

Hypoxi programında genelde 12 seanslık paketler tercih ediliyor. Haftada 3 gün olmak üzere bir ay süresince 12 seans hypoxi yapılıyor. Bu süre sonucunda kişinin cinsiyetine, yaşına, metabolizmasına göre minimum bir beden olmak üzere istenilen ve hedeflenen bölgeden incelme gerçekleşiyor. Ya da dört günde bir beden incelme imkanı sağlayan maraton programı uygulanıyor.
//
Maraton programını açıklar mısınız?

Dört günde bir beden incelme Hypoxi Maraton Programı ile gerçekleşiyor. Ancak bu program ardında büyük disiplin barındırdığı için konaklama imkanı sağlayan ünitelerde gerçekleştirilmesini öneriyoruz. Bu programda egzersizlere mutlaka yemekten 1,5 saat sonra başlanıyor. Egzersizler arasında bir saat kadar dinlenme arası veriliyor. Bu program sırasında tüm gün boyunca mutlaka yeterli sıvı alınması gerekiyor.

Uygulama sırasında neler yapmak gerekiyor?

Hypoxi bölgesel zayıflama aletleri kullanırken; uzun, bol ve rahat eşofman; uzun kollu, rahat tişörtler, diz altı çorap, spor ayakkabı giyilmesini öneriyoruz. Terapi boyunca kahve, yeşil çay gibi kafein içeren içecekler, mide asidini arttırması nedeniyle sakız, portakal suyu ve benzeri meyve suları, gazoz gibi gazlı ve şekerli içecekler tüketmiyor, özellikle sonrasında 6 saat boyunca alkollü içeceklerden ve karbonhidratlı yiyeceklerden uzak duruyoruz.

Zayıflamak isteyenler bu yöntemle kaç kilo veriyor?

Hypoxi bölgesel zayıflama aletleri ile hedeflenen bölgeden yağ yakma sistemi olduğu için, ortalama 3 kilo civarında kaybedilen kiloya daha doğrusu yağ kaybına paralel olarak, 7-8 kilo vermiş gibi sadece o bölgeden çok dramatik incelmeler görülür. Fakat Hypoxi’nin yanı sıra beslenme diyetine de dikkat edenler, 8 seans sonunda ortalama 5 ile 8 kilo arası zayıflıyor ve hedeflenen bölgeden ortalama 4-5 cm incelebiliyor.

Hypoxi bölgesel zayıflama yöntemi kalıcı zayıflatır mı?

Hypoxi bölgesel zayıflama aletleri seanslarında kaybedilen yağlar, daha sonrasında kilo alınsa bile, aynı bölgeye yani hedeflenerek yağları kaybedilen bölgeye yerleşemiyor. Kilo alımı sonucunda, kaybedilen yağ miktarının çok azı hedef bölgeye yerleşebiliyor, alınan kilolar genelde vücuda eşit şekilde yayılıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver