Böbrek Taşı Bitkisel Çözüm, Böbrek Taşı Bitkisel Kür Tarifi, Böbrek Taşı Bitkisel Nasıl Düşürülür

böbrek taşı için bitki, böbrek taşı için bitkiler, böbrek taşı için bitkisel çözüm, böbrek taşı için bitkisel tedavi

Böbrek taşı bitkisel tedavi

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Böbreklerde oluşan taşlar çoğu zaman kendiliğinden düşse de, büyük boyutta olan taşların kendiliğinden düşmesi pek mümkün değildir. Böbrek taşları kendiliğinden düşer iken şiddetli ağrılara neden oldukları için hastalar da bir an önce bu durumun son bulmasını isterler. Bu nedenle size taşınızı kolay bir şekilde düşürmenize yardımcı olacak bitkisel  kür tarifleri veriyoruz.

Özellikle erkekler böbrek taşı düşürme esnasında çok ağrı çekerler. Önceleri birer kum halinde bulunan taşlar, büyükdükçe daha çok ağrı verirler. Bu sorundan hızlı bir şekilde kurtulmak için bitkilerin şifalarından faydalanabilirsiniz. Böbrek taşının daha hızlı düşmesini sağlayacak olan bitkisel kür tarifi ise şöyle;

Böbrek taşı için bitkisel çözüm

Malzemeler

Kuşburnu
Maydonoz
Isırgan otu ve sihirli ot

Hazırlanışı

Yukarıda vermiş olduğumuz tüm malzemeleri iyice kıyın. Malzemeleri kıydıktan sonra düşük ateşte 4 veya 5 dakika kaynatın. Kaynadıktan sonra ateşin altını kapatarak dinlenmeye bırakın. Hazırladığını böbrek taşını düşürme kürünü her sabah aç karnına içmelisiniz.

Böbrek taşı için bitkisel çözüm 2

1 su bardağı klorsuz suyu kaynatın ve su kaynamaya başladığında içine bir tatlı kaşığı kurutulmuş avakado atın. avakadoyu da sekiz dakika kısık ateşte kaynatın. Daha sonra süzerek her akşam için.

Böbrek taşı için bitkisel çözüm 3

Malzemeler

Sihirli ot yada yeşil yulaf
Ardıç kozalağı
Firenk üzümün yaprağı
Cece mürver kökü

Hazırlanışı

Cece mürver kökünü toz haline getirin ve geriye kalan malzemeleri de ince bir şekilde kıyın. Daha sonra hazırladığınız tüm malzemeleri 15 dakika kısık ateşte kaynatın ve dinlemeye alın. Bu karışımı da her sabah aç karnına için.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver