Böbrek İltihabı Nasıl Tedavi Edilir, Böbrek İltihabına Bitkisel Çözüm, Böbrek İltihabına Bitkisel Çözüm Yolları

böbrek iltihabına doğal çözüm, böbrek iltihabına karşı, böbrek iltihabına karşı bitkisel kür, böbrek iltihabına kür

Böbrek iltihaplanmasına karşı bitkisel kür

Dr. Mustafa Eraslan Soru Sor

Sponsorlu Bağlantılar

Böbreklerinde iltihap olan hastaları bu dertten kurtaracak tedavi yöntemi doğanın eczanesinde mevcuttur. Böbrek iltihaplanmasına karşı bitkisel kür uygulamak isteyenler öncelikle hekimlerine danışmalı ve sağlıklarını tehdit edecek herhangi bir sorunun olmadığından emin olduktan sonra böbrek iltihabına karşı bitkisel kürü gönül rahatlığı ile uygulayabilirler. Bilhassa on iki yaş altı çocuklar için uzmanlar herhangi bir problem görmediklerini söylemedikleri müddetçe kesinlikle böbrek iltihabı kürü uygulanmamalıdır.

Böbrek iltihabına karşı bitkisel kürü uygulamak isteyenlere uzmanların bir başka önerisi ise, böbrek iltihabı kürü uygulanırken başka bitkisel tedavi yöntemleri uygulanmamalıdır. Buna bitki çayı içmekte dahildir.

Böbrek iltihaplanmasına karşı bitkisel kür tarifi ve uygulanışı

Bir kapa su konmalı ve su kaynadıktan sonra içine sarı ballıbaba eklenmelidir. Sarı ballıbaba ile su iki üç dakika kadar kaynatılmaya devam edilmelidir. Kaynama sonrası su süzgeçten geçirilip ılımaya bırakılmalıdır. Ardından yudum yudum sarı ballıbaba karışımı içilmelidir.

Böbrek iltihabı kürü ilk hafta sabah ve akşam yemeklerinden iki saat sonra, ikinci hafta sadece akşam yemeklerinden iki saat sonra teze olarak hazırlanıp içilmelidir. Şikayetleriniz tekrar arttığında sarı ballıbaba kürü çok sık olmamak şartıyla tekrarlanabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver