BMW i8 Spyder BMW i8 Spyder fiyatı BMW i8 Spyder özellikleri BMW i8 Spyder price

Etiketler: BMW, BMW i8, BMW i8 Spyder teknik özellikleri

BMW i8 Spyder Fiyatı ve Özellikleri Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

BMW i8 Spyder Fiyatı ve Özellikleri

BMW i8 Spyder sıra dışı tasarıma sahip spor bir otomobil modeli. 3 Sürüş modu bulunan aracın elektrik, benzin ve iki kombinasyonu birden kullanıcılara sunuyor. 3 silindirli 1.5 litre benzinli 164kw motor gücü bulunuyor. 96kw elektrik motoruna sahip olan BMW i8 Spyder 100 km’de 3 litre benzin harcıyor. 0 -100 km / h (62 mil) – 5.0 sn sürede çıkıyor. 250 km / s (155 mph) Azami hıza sahip olan araç 1.630 kg Ağırlığında ve bataryaları 1 saat 45 dakika içerisinde jarş oluyor.

BMW i8 Spyder dış gövde panellerinde karbon-fiber kullanılmış olması nedeni ile hem hafif olması sağlanmış hem de dayanıklılık sağlanmış. LED teknolojisi kullanarak aydınlatmanın haricinde gövdesi üzerinde de LED ışıklandırmalar kullanılmış, araç elektrikle de çalıştığından LED kullanılması çok daha az enerji ile çalıştığından doğru bir tercih. BMW i8 Spyder aktarma organları benzin veya elektrik gücüyle veya ikisinin bir kombinasyonuyla ve ön, arka veya dört tekerlek çekişli olarak çalışabiliyor. Menzil uzatma sistemi bataryayı araç hareket halindeyken şarj edebiliyor.

BMW i8 Spyder yalnızca sıra dışı bir dış görünümün dışında farklı bir iç dizayna da sahip. Bu sıra dışı otomobil, 131 beygir güç üreten ön taraftaki elektrikli motoru ve buna ek 223 beygir güç üreten benzinli motoruyla iyi bir performans sunuyor. 100 km’de ortalama 3 litre yakıt tüketen i8 Spyder, ayrıca pilleri tam doluyken sadece elektrikli motoruyla 30 km gidebiliyor.

Son Aramalar: BMW, BMW i8, BMW i8 Spyder, BMW i8 Spyder fiyatı, BMW i8 Spyder özellikleri, BMW i8 Spyder price, BMW i8 Spyder teknik özellikleri, BMW i8 Spyder yorumları, i8, Spyder

bmw i8 fiyatı, bmw i8 spyder fiyatı, bmw i8 spyder fiyat, i8 fiyat, bmv i8 fiyatı, elektrikli bmw fiyat, bmw i8 spyder özellikleri, bmw i8 in fiyatı, bmw i8 benzinli fiyatları, son teknoloji elektrikle çalışan bmw

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver