BMW GINA izle BMW GINA nasıl BMW GINA özellikleri BMW GINA şekil değiştirme

Etiketler: BMW, BMW GINA, BMW GINA tasarımı

BMW GINA Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

BMW GINA

Otomobil dünyasındaki gelişmeler sadece yakıt tasarrufu ve hız konusunda olmuyor işte bilim kurgu filmlerinde görmeye alıştığımız BMW GINA, bu otomobil şekil değiştiriyor olmaz demeyin izleyin öyle karar verin.

BMW’nin GINA adını verdiği yeni bir program, otomobiller konusundaki bilinen bütün kuralları değiştirecek gibi görünüyor.
Basitçe açıklamak gerekirse, GINA otomobillerin geleneksel olarak çelikten yapılan şasisini sağlam bir kumaşla değiştiriyor. Bir çerçevenin üzerine gerilen kumaş gereken her türlü şekle girebiliyor. Fakat asıl önemli olan bu çerçeveye takılacak motor eklentileri ile arabanın “şeklinin” de değiştirilmesine imkan sağlanması. Örneğin bagaj kapağı yukarı doğru değil yanlara doğru ikiye ayrılarak açılıyor. Veya farlar göz kapakları gibi açılıp kapanıyor. GINA modeli şu anda Münih’teki BMW müzesinde sergileniyor.

Son Aramalar: BMW, BMW GINA, BMW GINA izle, BMW GINA nasıl, BMW GINA özellikleri, BMW GINA şekil değiştirme, BMW GINA tasarımı, BMW GINA video, BMW GINA video izle, GINA

bmw gina fiyatı, bmw gina özellikleri, bmw gina fiyatları, bmw gina fiyat, bmw gina teknik özellikleri, bmw gina fiyatı ne kadar, bmw gina 2012 fiyat ve özellik, bmw gina teknik özellikler, bagaj kapağı yanlara doğru açılan mini modeli, 2012 bmw gina fiyatlari

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver