Bluetooth Üzerinden Reklam Ücretsiz İndir Fexmax Bluetooth Pazarlama ve Reklam Yazılımı Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Bluetooth Üzerinden Reklam Fexmax Bluetooth Pazarlama ve Reklam Yazılımı Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Fexmax Bluetooth Pazarlama ve Reklam Yazılımı isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Potansiyel hedef kitlenize anında ulaşmak sizin için daha önemli olmalıdır. İşte bu konuda size Fexmax yardımcı olacaktır. Dünya genelinde sürekli olarak büyüyen ve gelişen Bluetooth teknolojisini kullanan Fexmax, Gsm telefonlara, ister SMS mesaj, ister sizin düzenleyeceğiniz veya öncesinden hazırlanmış resim mesajları ya da isterseniz 3GP formatında video mesajlar göndererek hedef kitlenize anında ulaşabilirsiniz.

 

Üstelik bunu tamamen ücretsiz gerçekleştireceksiniz. Evet, artık reklam yapmak için kontör satın almanıza ve gönderilecek olan SMS reklamların gerçekten hedef kitlenize ulaşıp ulaşmadığını düşünmenize gerek yok! Reklam yönetimi sizin elinizde artık. Fexmax ile yapacağınız Bluetooth reklam ve tanıtım sayesinde müşterileriniz sizi anında fark edecektir. Ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve kurumunuzu Bluetooth pazarlama tekniğini kullanarak metin, resim veya video göndererek tanıtımınızı ve reklamınızı yapabileceğiniz bir Bluetooth uygulamasıdır. Bu tıpkı mobil cihazlara SMS mesaj göndermek gibidir.

Bluetooth üzerinden

mobil telefonlara, ipodlara, el terminallerine, ipaqlereel bilgisayarlarına gönderilen SMS veya Mutli Medya mesajları 100% ÜCRETSİZDİR!

Yani bedava reklam, ücretsiz reklam aracı olarak artık sizde bir adım önde olacaksınız. Satış artırma hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bluetooth yani kablosuz pazarlama günümüzde şirket ve kurumlara etkili ve anında tanıtım yeteneği kazandıran aynı zamanda rağbet gören tek pazarlama ve satış tekniğidir. Bu konjonktürde de Mobil reklam, mobil pazarlama ve diğer adıyla GSM pazarlama tekniği önümüzdeki yıllarda gittikçe daha da artacaktır. Fexmax eşittir bedava REKLAM REKLAM REKLAM demektir.

Kullanım alanlarından bazıları:

Bankalar Restoranlar Hoteller Alışveriş Merkezleri Seyahat Acenteleri Emlakçılar Fuarlar, Gösteriler Eğlence Mekanları, Kafeler, Barlar Siyasi Partiler Mağazalar Ve daha fazlası

Desteklenen Bluetooth dongleları şu özellikleri taşımalıdır: Microsoft, Widcomm veya Bluesoleil yazılım desteği Not: Satış danışmanınıza muhtelif Class 1 Bluetooth donglelerin iletim mesafelerini mutlaka sorun. Bazı dongleların iletim mesafesi 300 m’yi bulmaktadır (açık alanda).

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver