BlueSoleil Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 7 8 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler: BlueSoleil Türkçe İndir, Son Sürüm İndir, BlueSoleil Direk İndir Tek Link, Full İndir Download, BlueSoleil Demo İndir Demosu, BlueSoleil Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

BlueSoleil

Sponsorlu Bağlantılar

BlueSoleil adlı Windows programı bilgisayarınızda bir Bluetoothsürücüsü oluşturarak diğer Bluetooth aygıtlarıyla dosya alışverişi yapmanıza ve senkronizasyon kurmanıza yarayan popüler bir Bluetooth uygulamasıdır.

Program yardımıyla çevrenizde bulunan Bluetooth cihazlarıyla kolaylıkla veri aktarımı yapabilirsiniz. Özellikle cep telefonunuzla ilgili işlemleri kablo derdi olmadan Bluesoleil ile bir kaç dakika içerisinde halledebilirsiniz. Programın yeni versiyonuyla birlikte gelen telefon rehberi ve mesaj erişimi sayesinde isterseniz telefonunuzdaki mesajları ve telefon rehberinizi kolayca yedekleyebilirsiniz.

Programın güzel özelliklerinden birisi de eğer laptop kullanıyorsanızBluetooth üzerinden telefonunuza bağlanarak isterseniz telefonunuz üzerinden internete girip gezinebilmenizdir. Dünya çapında çok popüler bir program olan BlueSoleil‘i henüz denemediyseniz şimdi tam zamanı.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver