Blu-ray yazma aracı CD CD yazma aracı dvd

Etiketler: bedava DVD yazdırma aracı, Blu-Ray, DVD yazma aracı

Basit CD/DVD/Blu-ray Yazma Aracı Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Basit CD/DVD/Blu-ray Yazma Aracı

BurnAware kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan CD, DVD ve Blu-ray disklere veri yazabilen bir programdır. Tek bir pencere içinden CD, DVD ve Blu-ray disklerinizi seçip dosyalarınızı yazdırabilirsiniz. Diğer programlarda olduğu gibi karmaşık ve ayrıntı içinde boğulmadan sade ve kullanıcı dostu arayüzü ile işinizi çok hızlı ve kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Yine aynı ekrandan disk bilgilerinize erişilebilir ve disklerinizi temizleyebilirsiniz.”Create Data CD” yani Veri CD’si Oluştura tıkladığınızda bilgisayarınızda bulunan dosyaları bir veri CD’si oluşturmak için seçebilirsiniz. Buradan çeşitli ayarlar da yapabilirsiniz. CD’nin kapasitesini seçebilir, disk adı, tarih gibi ayarlamalar yaptıktan sonra “Add Files (Dosya Ekle)” yoluyla dosyaları yükleyebilirsiniz.

BurnAware adlı bu ücretsiz yazılım sürükle bırakı desteklemektedir. Bu yol ile dosyalarınızı aktarabilirsiniz. “Multimedia” sekmesi içerisinde ses CD’leri oluşturabilir. WAV, MP3 ve WMA formatındaki ses dosyalarından müzik CD’leri (Audio CD) hazırlayabilirsiniz. “Disc Image” içinden bilgisayarınızda bulunan disk kalıplarını (ISO) seçip yazdırabilirsiniz.
“Tools” içinden “Disc Info (Disk Bilgisi)”ne tıkladığınızda diskiniz hakkında çeşitli bilgilere erişebilir (tür, disk adı, kapasite, kullanılan alan, boş alan, CD/DVD sürücü markası, modeli, önbellek boyutu gibi) ayrıca “Erase (Temizle)” yoluyla diskinizi silebilirsiniz. Bu ücretsiz yazdırma aracı Windows 7, Vista ve Windows XP işletim sistemlerini desteklemektedir.

BurnAware Programı İndir

Son Aramalar: bedava DVD yazdırma aracı, Blu-Ray, Blu-ray yazma aracı, CD, CD yazma aracı, dvd, DVD yazma aracı, ücretsiz Blu-ray programı indir, ücretsiz CD yazdırma aracı

burn aware ile dvd nasıl yapılır, burnaware müzik yazma nasıl yapılır, dijital kamera cd çekme, dvd leri bluray yapma, veriler nasıl yazılır blue ray

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver