Blogger hesabı kapatma Blogger hesabı silme blogspot

Etiketler: blogger, blogspot hesabı nasıl kapatılır, Blogspot hesabı silme

Blogger Hesabı Nasıl kapatılır Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Blogger Hesabı Nasıl kapatılır

Blogger hesabınızdan kurtulmak mı istiyorsunuz şimdi anlatacaklarımızı adım adım uygulamanız halinde bloglarınızdan ve blogger hesabınızdan kurtulabilirsiniz. Blogger kullanıcısı iseniz bildiğiniz gibi bir Blogger hesabı ile yüzlerce blog açabiliyorsunuz. Şimdi anlatacağımız yöntem ile ister bloglarınızı tek tek silebilir isterseniz Blogger hesabından tam anlamı ile kurtulabilirsiniz.

Bloglarınızı silme için ilk iş blogger hesabınıza giriş yapıyorsunuz. Silmek istediğiniz blog’un yanındaki gri renkli Yayın Listesi simgesinin sağ tarafında bulunan açılır menüyü tıklayın. Ayarlar’ı seçin. Ayarlar menüsünde bulunan Diğer linkine tıklayın. Sayfanın üst kısmında, “Blog araçları” altında bulunan Blog’u sil seçeneğini tıklayın ve daha sonra bu blog’u sil seçeneğine tıklayınız.

Yukarıda yayınlamakta olduğunuz blogları tek tek nasıl silebileceğinizi anlattık şimdi ise blogger hesabınız tamamen nasıl kapatabileceğinizi anlatacağız. Blogger hesabınızı kapatabilmek için Google hesabınızı kapatmanız gerekiyor. Bunun için ise Google ürünler sayfasına ulaşıyorsunuz. Burada Düzenle linkine tıklayarak ürün silme sayfasına ulaşıyorsunuz. https://accounts.google.com/b/0/EditServices linkine tıklayarak da bu sayfaya ulaşabilirsiniz. Bu sayfada bulunan Hesabı Sil başlığı altındaki Hesabı kapat ve hesapla ilişkili tüm hizmetleri ve bilgileri sil linkine tıklayarak Blogger hesabınızı kapatabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver